dr n. med. Aleksander Prejbisz

Hipertensjolog

Liczba opinii: 1
Średnia ocen:5,0/5
Opinie:1
Zaufanie do kompetencji
5,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
5,0
Poświęcony czas
5,0
Kompleksowość podejścia
5,0
Uprzejmość
5,0
Godny polecenia
5,0
Dodaj opinię

Opinie pacjentów

Sortuj wg
5/5
Zaufanie do kompetencji
5,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
5,0
Poświęcony czas
5,0
Kompleksowość podejścia
5,0
Uprzejmość
5,0
Godny polecenia
5,0

Pan Doktor Aleksander Prejbisz, który reprezentuje młodszą generację terapeutów, wyraźnie przynależy do tej pięknej i fascynującej opcji lekarzy z powołania; nie, lub nie tylko z zawodu. Od kilku lat pan Doktor nadzoruje nieunikniony proces degradacji naszych sił, szczególnie tego niezwykłego organu jakim jest serce. Wszelkie starania Pana Doktora idą w kierunku utrzymania nas w jaknajlepszej formie możliwie jaknajdłużej. Pan Doktor sprawia wrażenie, że ciągle o nas pamięta, że ciągle nad nami czuwa. Jego troska o przebieg kuracji jest doprawdy imponująca. Nie tylko w czasie wizyt czy pobytów w Instytucie Kardiologii, ...


Pan Doktor Aleksander Prejbisz, który reprezentuje młodszą generację terapeutów, wyraźnie przynależy do tej pięknej i fascynującej opcji lekarzy z powołania; nie, lub nie tylko z zawodu.
Od kilku lat pan Doktor nadzoruje nieunikniony proces degradacji naszych sił, szczególnie tego niezwykłego organu jakim jest serce. Wszelkie starania Pana Doktora idą w kierunku utrzymania nas w jaknajlepszej formie możliwie jaknajdłużej.
Pan Doktor sprawia wrażenie, że ciągle o nas pamięta, że ciągle nad nami czuwa. Jego troska o przebieg kuracji jest doprawdy imponująca. Nie tylko w czasie wizyt czy pobytów w Instytucie Kardiologii, ale właściwie zawsze i w każdej sytuacji jest gotów przyjść z pomocą i próbować zaradzić, nawet jeśli zdarzy nam się zadzwonić gdzieś z końca świata.
Postępowania Pana Doktora i jego postawa, oraz bardzo wysokiej klasy kompetencje profesjonalne budzą nasze autentycznie wielkie zaufanie.
Dziękujemy Panie Doktorze.
Ewa Podleś&Jerzy Marchwiński

WięcejMniej
Dodaj opinię

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza.
Przeczytaj poradnik dodawania opinii.

  • Zaufanie do kompetencji
  • Poświęcony czas
  • Godny polecenia
  • Tłumaczenie choroby i leczenia
  • Kompleksowość podejścia
  • Uprzejmość
Strefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay statlastseen stat