lekarz Aleksander Ścisławski

2,5
2,2
2,1
1,9

Również nie polecam nikomu tego pana. Nie odmawiam mu wiedzy, ale nie zachowuje się w sposób odpowiedni. Historie i komentarze jakie wygłasza są kompletnie nie na miejscu. Proces leczenia również mnie nie zadowolił, bez większej diagnostyki przepisany został lek na chybił trafił. Przestrzegam przed tym lekarzem, szkoda tylko nerwów i pieniędzy.

Pierwszy raz spotkałem się z taką arogancją u lekarza. Usiłował podważyć kompetencje osób i oczernił firmę z aparatami słuchowymi z Krakowa, mówiąc że zatrudniają Ukrainki i Rumunki do obsługi pacjentów. Nadmienię, że firmę znam od wielu lat i bardziej kompetentnych, uczciwych i znających swój fach osób to ze świecą szukać.

Nie wiem czy jest dobrym specjalistą ale jest bardzo niemiły i nieuprzejmy dla pacjentów. Traktuje petentów jak karę i niechętnie odpowiada na pytania. Jestem zawiedziona. Nie polecam

Mimo wieku lekarz naprawdę dobry i solidny . Szybka diagnoza A poza tym szczery do bólu. Naprawdę polecam tego lekarza i nie zgadzam się z innymi opiniami

Totalna katastrofa, pomijajac niechlujny wyglad, to arogancki i zadufany typ, na konkretne pytania dotyczace problemu medycznego odpowiada debilnymi dykteryjkami, trudno zrozumiec jego belkot, wedlug niego wszystko ma podloze alergiczne (mimo braku testow alergicznych) i przepisuje leki przeciw alergiczne, porady medyczne od niego to strata czasu, definitywnie nie polecam.

Również nikomu nie polecam tego lekarza. Jest niemiły, sprawia wrażenie, jak by pracował za karę a przepisane przez niego lekarstwa w ogóle mi nie pomagają.

Z tego, co czytałem u większości pacjentów tego lekarza stwierdzany jest alergiczny nieżyt nosa. Dostałem dużo antybiotyków, ale czy koniecznie...

Ja już nie pije, a Ty Andrzejku walisz nadal gorzale? Bo nadal mówią, ze lubisz sobie golnąć...? Pozdrawiam Cie. Bolek.

Bolek.

Nie polecam tego lekarza nikomu! Przez lata prowadził leczenie mojej mamy ktore nie przyniosło żadnych rezultatów. Jego lekcewazenie doprowadziło do bardzo poważnych problemów zdrowotnych.

Nie polecam tego lekarza nikomu!
Jego lekcewazenie doprowadziło do bardzo poważnych problemów zdrowotnych.

Doktor Aleksander jest doświadczonym lekarzem, chociaż nie zbyt uprzejmym. Często mówi niewyraźnie, trudno jest zrozumieć jak stosować np.: aerozol do nosa. Nieczytelnie wypisuje recepty, w aptece można się odczytać, chociaż były różne problemy i nie było wiadomo, jaki lek. - Czy można go polecić? - Chyba nie, ale nie mam w tym zdania. Pozdro ;)

Doktor Aleksander jest doświadczonym lekarzem, chociaż nie zbyt uprzejmym.

- Czy można go polecić?
- Chyba nie, ale nie mam w tym zdania.
Pozdro ;)