lekarz Aleksander Swirek

Najlepszy lekarz z jakim mialam do czynienia, prowadził moją ciąże, na każdej wizycie tłumaczył wszystko, rozwiewal moje wątpliwości i opowiadał na każde pytanie.Byl przy cesarce, później zaglądał do mnie po operacji. Lekarz godny polecenia.

Jestem pacjentką Pana doktora od roku (wizyty prywatne). Przygotowywał mnie do ciąży i obecnie prowadzi ją. Uważam, że jest naprawdę godny polecenia. Dokładnie wszystko tłumaczy i nie ma pretensji o natłok pytań. Rozsądnie dobiera leczenie. Polecam.

Godny polecenia, to była moja 1 wizyta, nie ma się w ogóle czego bać, lekarz sympatyczny, nie jest w ogóle wścibski. Zrobił podstawowe badania, przepisał antykoncepcję, doradził i wszystko wytłumaczył.

Lekarz godny polecenia. Prowadził moje 3 ciążę, doktor jest miły i kompetentny. Udziela fachowych porad nigdy nie poczułam się zlekceważona przez niego. Gdy poroniłam doktor się mną odpowiednio zaopiekował i osobiście doglądał przed zabiegiem jak i po. Nie mogę powiedzieć złego słowa... Co prawda nigdy nie rodziłam przy doktorze, był tylko na początku mojego pierwszego porodu przy czym pomógł przyspieszyć poród zanim zjawił się drugi lekarz na dyżurze. Z całego serca polecam!

Polecam Pana doktora Świrka. Jak dla mnie konkretny i rzeczowy fachowiec. Nie owija w bawełnę i wszystko mówi prosto z mostu. Ma odpowiedni dystans do tego co robi. Prowadził moją ciążę i jestem zadowolona. Jedyny minus to ogromne kolejki, jednak moim zdaniem czas oczekiwania rekompensuje fakt iż przyjmuje do ostatniej pacjentki. Ceny przystępne, a do tego w razie wątpliwości, lub nagłego przypadku, zawsze odbiera telefon i poradzi co należy zrobić.

Jestem pacjentką Doktora od 15 roku życia czyli już jakieś 15 lat. Obecnie prowadzi moja pierwszą ciążę i powiem szczerze że żadnemu ginekologowi nie ufam tak jak doktorowi Świrkowi. Najlepszy lekarz! Nawet kobiety nie są tak delikatne jak on.

Najlepszy ginekolog do jakiego kiedykolwiek chodziłam. Ma duże doświadczenie i wie co robi. Zawsze można na Niego liczyć. Aż dziw, że zachował stoicki spokój podczas mojego porodu...;-/. Nie spieszy się i zawsze dokładnie wszystko wytłumaczy. Z całą pewnością problem wypalenia zawodowego Go nie dotyczy- ponieważ traktuje pacjentkę jak człowieka równego sobie (w momencie gdy kobieta jest zawstydzona, zmieszana doskonale potrafi rozluźnić atmosferę). Co do kolejek w poczekalni: - to dowód na to, że jest po prostu dobry, nie wygórowany cenowo i dlatego ma aż tyle pacjentek. I przyjmuje do ostatniej ...

- to dowód na to, że jest po prostu dobry, nie wygórowany cenowo i dlatego ma aż tyle pacjentek. I przyjmuje do ostatniej osoby nawet do późna (kosztem własnego czasu). Zawsze odbiera tel. od pacjentek. Polecam w 100%.

Ja Pana Doktora serdecznie polecam choć nie wszystko skończyło się dobrze.w trudnych dla mnie chwilach otoczył mnie opieką troską i najwyższym szacunkiem. To bez wątpienia specjalista ale też człowiek wysokiej klasy.

Ja miałam ta NIEPRZYJEMNOŚCI żeby dr Swirek był przy moim porodzie. Kompletny brak szacunku do pacjentki. Uważa się za jakiegoś boga. Szanuję tylko swoje pacjentki a inne kobiety ma gdzieś!!! Nie polecam. A co do delikatności to też mam zastrzeżenia!!!

Niestety nie polecam. Całkowity brak szacunku i jakiejkolwiek empati do pacjentki. A to tylko dla tego ze nie byłam jego prywatna pacjentka podczas ciąży! A opinie iż pan Świrek jest delikatny podczas badanie według mnie są wyssane z palca... A jeśli ktoś uważa chamskie nie przyjemne docinki i dogadywania które nic zupełnie nie mają wspólnego z nadchodzącym porodem za wesołe i śmieszne to ok wtedy też powiem iż pan dr Świrek jest wesoły i miły. Ten doktor uważa iż siedzi jedno piętro tylko niżej od BOGA!!! A TO CO OD WAŻYŁAM SIĘ TERAZ O PIS NA DOBRĄ SPRAWNIE POTWIERDZI PEWNIE POŁOWA KOBIET Z MIECHÓW KTÓRE MIAŁ TĄ NIE PRZYJEMNOSC ABY TO ON ODBIERAL PORÓD.