lekarz Aleksander Swirek

Ginekolog

Najlepszy ginekolog do jakiego kiedykolwiek chodziłam. Ma duże doświadczenie i wie co robi. Zawsze można na Niego liczyć. Aż dziw, że zachował stoicki spokój podczas mojego porodu...;-/. Nie spieszy się i zawsze dokładnie wszystko wytłumaczy. Z całą pewnością problem wypalenia zawodowego Go nie dotyczy- ponieważ traktuje pacjentkę jak człowieka równego sobie (w momencie gdy kobieta jest zawstydzona, zmieszana doskonale potrafi rozluźnić atmosferę). Co do kolejek w poczekalni: - to dowód na to, że jest po prostu dobry, nie wygórowany cenowo i dlatego ma aż tyle pacjentek. I przyjmuje do ostatniej ...

- to dowód na to, że jest po prostu dobry, nie wygórowany cenowo i dlatego ma aż tyle pacjentek. I przyjmuje do ostatniej osoby nawet do późna (kosztem własnego czasu). Zawsze odbiera tel. od pacjentek. Polecam w 100%.

Polecam Pana doktora Świrka. Jak dla mnie konkretny i rzeczowy fachowiec. Nie owija w bawełnę i wszystko mówi prosto z mostu. Ma odpowiedni dystans do tego co robi. Prowadził moją ciążę i jestem zadowolona. Jedyny minus to ogromne kolejki, jednak moim zdaniem czas oczekiwania rekompensuje fakt iż przyjmuje do ostatniej pacjentki. Ceny przystępne, a do tego w razie wątpliwości, lub nagłego przypadku, zawsze odbiera telefon i poradzi co należy zrobić.

Jestem pacjentką Doktora od 15 roku życia czyli już jakieś 15 lat. Obecnie prowadzi moja pierwszą ciążę i powiem szczerze że żadnemu ginekologowi nie ufam tak jak doktorowi Świrkowi. Najlepszy lekarz! Nawet kobiety nie są tak delikatne jak on.

Niestety nie polecam. Całkowity brak szacunku i jakiejkolwiek empati do pacjentki. A to tylko dla tego ze nie byłam jego prywatna pacjentka podczas ciąży! A opinie iż pan Świrek jest delikatny podczas badanie według mnie są wyssane z palca... A jeśli ktoś uważa chamskie nie przyjemne docinki i dogadywania które nic zupełnie nie mają wspólnego z nadchodzącym porodem za wesołe i śmieszne to ok wtedy też powiem iż pan dr Świrek jest wesoły i miły. Ten doktor uważa iż siedzi jedno piętro tylko niżej od BOGA!!! A TO CO OD WAŻYŁAM SIĘ TERAZ O PIS NA DOBRĄ SPRAWNIE POTWIERDZI PEWNIE POŁOWA KOBIET Z MIECHÓW KTÓRE MIAŁ TĄ NIE PRZYJEMNOSC ABY TO ON ODBIERAL PORÓD.

Ja Pana Doktora serdecznie polecam choć nie wszystko skończyło się dobrze.w trudnych dla mnie chwilach otoczył mnie opieką troską i najwyższym szacunkiem. To bez wątpienia specjalista ale też człowiek wysokiej klasy.

Pan Doktor odebrał mój poród i zszył mi krocze po. Staral sie byc jak najbardziej delikatny pomimo cierpien wynikających z natury porodu. Polecam.

Polecam. Moje pierwsze dziecko uratowal podejmujac decyzje o natychmiastowym cc. Potem w drugiej poronionej ciazy bardzo mnie wspieral i bardzo mi pomogl. Jest niezwykle uprzejmy i zabawny.

Świetny lekarz. Godny polecenia kompetentny a przy tym sympatyczny i zabawny. Przy badaniach usg delikatny. Udziela jasnych wyraźnych i rzetelnych informaci na dany problem. Oby więcej takich specjalistow jak pan Swirek :)

Ja miałam ta NIEPRZYJEMNOŚCI żeby dr Swirek był przy moim porodzie. Kompletny brak szacunku do pacjentki. Uważa się za jakiegoś boga. Szanuję tylko swoje pacjentki a inne kobiety ma gdzieś!!! Nie polecam. A co do delikatności to też mam zastrzeżenia!!!

Lekarz SUPER!!! Drugi poród - wspominam bardzo miło. Podejście lekarza bardzo dobre. Był przy mnie cały czas, do samego końca. Wspierał mnie przy porodzie, za co mu bardzo dziękuję. Nie mógł być przy mnie mąż i bardzo to przeżywałam, ale Pan doktor dołożył wszelkich starań abym to jakoś przetrwała. POLECAM!!!! Jeszcze raz bardzo dziękuję Panie doktorze:) KS

Jeszcze raz bardzo dziękuję Panie doktorze:)
KS