lekarz Aleksander Swirek

Polecam. Moje pierwsze dziecko uratowal podejmujac decyzje o natychmiastowym cc. Potem w drugiej poronionej ciazy bardzo mnie wspieral i bardzo mi pomogl. Jest niezwykle uprzejmy i zabawny.

Pan Doktor odebrał mój poród i zszył mi krocze po. Staral sie byc jak najbardziej delikatny pomimo cierpien wynikających z natury porodu. Polecam.

Świetny lekarz. Godny polecenia kompetentny a przy tym sympatyczny i zabawny. Przy badaniach usg delikatny. Udziela jasnych wyraźnych i rzetelnych informaci na dany problem. Oby więcej takich specjalistow jak pan Swirek :)

Bardzo uprzejmy, delikatny i kompetentny lekarz. Prowadził mnie w ciąży i jestem bardzo zadowolona , polecam każdej ciężarnej.

Lekarz SUPER!!! Drugi poród - wspominam bardzo miło. Podejście lekarza bardzo dobre. Był przy mnie cały czas, do samego końca. Wspierał mnie przy porodzie, za co mu bardzo dziękuję. Nie mógł być przy mnie mąż i bardzo to przeżywałam, ale Pan doktor dołożył wszelkich starań abym to jakoś przetrwała. POLECAM!!!! Jeszcze raz bardzo dziękuję Panie doktorze:) KS

Jeszcze raz bardzo dziękuję Panie doktorze:)
KS

bardzo miły i delikatny lekarz przy tym konkretny i fajny:) zapłaciłam 60 zł + 30 zł cytologia w miechowie na ul. mickiewicza

Dobry lekarz, poświęca dużo czasu pacjentce, można do niego dzwonić, jest dostępny prawie każdego dnia... Cena z usg przystępna... Jak narazie jestem bardzo zadowolona i mam nadzieję, że się to nie zmieni. Polecam

Przede wszyskim bardzo delikatny i mily facet ale rowniez konkretny.. Nie bagatelizuje zadnych objawow ale rowniez nie robi afery z niczego. polecam!

Nie polecam ...Nie umie ocenić usg. nie rozpoznaje wad w badaniach prenatalnych.Mało rozmawia z pacjentkami ,w zasadzie wcale ,zawsze jest niby ok.A te kolejki i czekanie w poczekalni w Wolbromiu, koszmar aby panie w ciąży tyle czekały ,brak szacunku dla ciężarnych ......

Polecam tego lekarza, profesjonalny, poświęca tyle czasu pacjentce ile potrzeba, odpowie na każde zadane pytania.