Bardzo kompetentny,przyjazny lekarz. Zainteresowany pacjentem, na każdej wizycie jest dla mnie cierpliwy,pomocny , ma ogromną wiedzę. Jest lekarzem internistą ,ale również bardzo dobrym psychologiem. Po każdej wizycie u Pana Doktora /choruje na wiele schorzeń/, czuję się " podniesiona na duchu" i pełna optymizmu. Wiele lat temu zmotywował mnie do podjęcia walki z moim uzależnieniem, za co jestem mu bardzo wdzięczna do dziś.

Mam b. przykre doswiadczenia z tym lekarzem ,mam 64 lata miazdzycę ,cukrzycę, nadciśnienie , dzień po kwarantannie [mialem cowid} byłem w przychodni u tego Pana i nie dostałem skierowania , na żadne badania, pan doktor obraził się na mnie że wczesniej, bylem u specjalisty kardiologa, który zapisał mi inne leki na cisnienie,bo te zapisane przez p. Szpaka mi już nie pomagały,{bralem 8 lat te same leki] .Oczywiscie nie pomogli mi w tej przychodni więc poszedłem prywatnie do specjalisty i w te sposob uraziłem ego p. doktora, chociaz leki które teraz biorę mi pomogły od razu, Zero empatii i zrozumienia,prze póltora roku mnie zbywał , gdy prosiłem o skierowanie do sanatorium, brak szacunku dla pacjenta, nie słucha w ogóle co pacjent ma do powiedzenia. Uważam ,że za brak skierowania na badania ,po przebytym covidzie powinno sie takich lekarzy pociągać do odpowiedzialności.
Zmieniłem lekarza i jestem b. zadowolony jak jestem teraz traktowany

Super lekarz....uratował życie mojemu mężowi, bo jako jedyny z wielu lekarzy błyskawixznie zareagował...inni olewali.

To prawdziwy lekarz z powołania. Jest lekarzem rodzinnym całej mojej rodziny. Jest wyrozumiały, kompetentny i nigdy nie odesłał mnie z kwitkiem:-)Bardzo ważne jest to, że jak niewielu lekarzy dr Szpak ma serce do człowieka i za to go cenię.

Najlepszy lekarz jakiego mogłam spotkać na swojej drodze w walce z chorobą!!!

Najlepszy lekarz jakiego mogłam spotkać na swojej drodze w walce z chorobą!!!

Dr. Szpak pomógł mi wielokrotnie. Gdyby nie On to już by mnie tu nie było. W porę zuważył że jest ze mną coś nie tak. zlecił odpowiednie badania i wysłał do szpitala. jet z niego super gość. Paweł

Jestem stałym pacjentem dr. Szpaka. zawsze mi pomaga, i wczuwa się w moje położenie. Nigdy nie powiedział że w moim wieku to normalne że boli. wręcz przeciwnie, stara się pomóc. jest BARDZO cierpliwy. polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

dr. Szpak jest bardzo uprzejmym i konkretnym człowiekiem. zawsze znajdzie rozwiązanie. doprowadza wszystko do końca,jest bardzo oddany swej pracy. a... co ważne- punktualny. pomógł mi wielokrotnie, zawsze stawiając dobrą diagnozę i dobierając właściwe leki. jest naprawdę ok, za co bardzo dziękuje.