dr n. med. Aleksander Ulfik

To był cudowny lekarz,byl bo już odszedł z tego swiata. Znalam go 40 lat ,bardzo mi pomogl,zawsze wlasciwie mnie leczyl.Moglam dzwonic do niego o kazde porze,zawsze pomagal.Tak cudownego i dobrego lekarza jak on już nie spotkam.Nie slyszalam o nim zadnego zlego słowa.Kochany człowiek.Niech spoczywa w pokoju.

Ordynator Oddziału ginekologii w Chrzanowie. Żenada.

Ordynator Oddziału ginekologii w Chrzanowie. Żenada.

Wybrałam tego lekarza spośród wielu innych, których znam, jako prowazącego moją ciążę. Powód: 1.kompetentny, duże doświadczenie - kilka lat na katowickiej Klinice 2.Ostrożny i zapobiegliwy, daleki od hurra-optymizmu, a w temacie tak delikatnym jak ciąża to niezwykle istotne. 3.Szef dobrze funkcjonującego oddziału patologii ciaży i porodówki w szpitalu chrzanowskim - niby prowincja, a o głowę bije katowickie molohy- czyściutko, kulturalnie, miło, dobrze wyposażony i nikt tu człowieka nie wygania na gwałt do domu ani nie kładzie na korytarzu 4.Lekarz z dużą klasą i bardzo kulturalny człowiek. No i był to ...

No i był to doskonały wybór - dziecko donosiłam, bo doktor w porę zareagował. Polecam.

Wyczekałam się na tą wizytę ponad miesiąc i powiem że nie warto. Lekarz chciał ""odbębnić" pacjenta. Nie dowiedziałam się niczego co chciałam, lekarz sprawiał wrażenie niezainteresowanego moim problemem.

Wyczekałam się na tą wizytę ponad miesiąc i powiem że nie warto.

Zdecydowanie polecam po trzech pozostalych lekarzach trafiłam w końcu na prawdziwego specjaliste, dzieki niemu mam śliczną córeczkę.Dziękuje Panie doktorze!

Prawdziwy profesjonalista!!!! I to chyba jest najważniejsze! Zawdzięczam mu życie! Po prostu brak słów, żeby ocenić Jego umiejętności! Wszystkie wizyty w poradni państwowej, poród w szpitalu państwowym, a opieka na bardzo bardzo bardzo wysokim poziomie!!!!!!!!!!!!!! POLECAM!

POLECAM!

Rewelacyjny ginekolog, bardzo kompetentny, zawsze poświęca mi dużo czasu i uwagi, tłumaczy wszystko dokładnie. Operował mnie w zeszłym roku i od tego czasu jestem pod jego opieką. Przemiły człowiek, bardzo uprzejmy i ma bardzo dobre podejście do pacjentek! Na prawdę szczerze polecam!

To wspanialy czlowiek i lekarz budzacy zaufanie i majacy szacunek do chorego

To wspanialy czlowiek i lekarz budzacy zaufanie i majacy szacunek do chorego

Wspanialy lekarz,mily,uprzejmy,doskonaly poloznik.U Pana doktora byla to moja pierwsza wizyta ginekologiczna,moj syn ma dzis 18 lat:)strasznie zaluje ze dzis jestem bardzo daleko od Katowic,a to ze po tylu latach pamietam Pana doktora mowi samo za siebie.POLECAM BARDZO!I POZDRAWIAM PANA DOKTORA:)

Dr. Ulfik jest jednym z najlepszych ginekologow, ktorego spotkalam!!!

Dr. Ulfik jest jednym z najlepszych ginekologow, ktorego spotkalam!!!