Aleksander Wielopolski

Fantastyczny lekarz. Atawistycznie nie lubię medycyny ale przy doktorze Wielopolskim mógłbym zostać prymusem wsród studentów tego kierunku nauki.. Polecam każdemu kto poszukuje pomocy ortopedycznej tego lekarza . Wszystkie moje wizyty u Doktora Aleksandra Wielopolskiego gwarantowały pewność , że postawiona diagnoza będzie prawidłowa a podjęte leczenie przeprowadzone w sposób optymalny dla pacjenta . Prawdziwy, godny polecenia, fachowiec.

Fantastyczny lekarz . Polecam każdemu kto poszukuje pomocy ortopedycznej . Wszystkie moje wizyty u Doktora Aleksandra Wielopolskiego gwarantowały pewność , że postawiona diagnoza będzie prawidłowa a podjęte leczenie przeprowadzone w sposób optymalny dla pacjenta . Prawdziwy, godny polecenia, fachowiec.

Lekarz kompetentny, z właściwym podejściem do pacjenta. Przy drugim urazie nie widziałem innego wyjścia, jak trafić na doktora Wielopolskiego. Właściwy człowiek na właściwym stanowisku, polecam.

Właściwy człowiek na właściwym stanowisku, polecam.

Lekarz poświęcił mi bardzo dużo czasu, wytłumaczył dokładnie moje złamanie i odpowiedział na każde moje pytania. Lekarz merytoryczny i tłumaczy w taki sposób zdrowotne zagadnienia, iż każdy zrozumie. Polecam z całego serca

Powiedział - wstań i wstałem . Powiedział - chodź i chodzę. . Moge pisać tylko o faktach bo na medycynie sie nie znam .

Powiedział - wstań i wstałem . Powiedział - chodź i chodzę. .
Moge pisać tylko o faktach bo na medycynie sie nie znam .

Wspaniały lekarz profesjonalista, cudowny człowiek. Jeśli się leczyć to tylko u Doktora A. Wielopolskiego.

W swojej poprzedniej napisanej opinii o doktorze nie oceniłam 6 elementów wizyty. W tej chwili to uzupełniam. Dla mnie jest 5/5

Kompetentny specjalista, wspaniałym człowiek.Dzięki doktorowi chodzę. Specjalista od endoplastyki bioder. Dziękuję.Polecam z czystym sumieniem wszystkim.

Kompetentny specjalista, wspaniałym człowiek.Dzięki doktorowi chodzę.
Specjalista od endoplastyki bioder.
Dziękuję.Polecam z czystym sumieniem wszystkim.

Prawdziwy profesjonalista, kompetentny lekarz i skromny Człowiek. Szczerze polecam Pana Doktora, to przyjemność by jego pacjentem.

Nie spotkałem lekarza tak zaangażowanego w "problem" pacjenta . swietna informacja zwrotna o koniecznych działaniach , tłumaczenie co i dlaczego . Niesamowite wyczucie potrzeby informacyjnej . Teraz naprawede wiem co sie działo i jak postepować dalej .