Aleksander Wielopolski

Ortopeda

Prawdziwy profesjonalista, kompetentny lekarz i skromny Człowiek. Szczerze polecam Pana Doktora, to przyjemność by jego pacjentem.

W swojej poprzedniej napisanej opinii o doktorze nie oceniłam 6 elementów wizyty. W tej chwili to uzupełniam. Dla mnie jest 5/5

Kompetentny specjalista, wspaniałym człowiek.Dzięki doktorowi chodzę. Specjalista od endoplastyki bioder. Dziękuję.Polecam z czystym sumieniem wszystkim.

Kompetentny specjalista, wspaniałym człowiek.Dzięki doktorowi chodzę.
Specjalista od endoplastyki bioder.
Dziękuję.Polecam z czystym sumieniem wszystkim.

Nie spotkałem lekarza tak zaangażowanego w "problem" pacjenta . swietna informacja zwrotna o koniecznych działaniach , tłumaczenie co i dlaczego . Niesamowite wyczucie potrzeby informacyjnej . Teraz naprawede wiem co sie działo i jak postepować dalej .

Rzeczowy, bardzo dobry ortopeda, zna się na robocie i do tego ma super uprzejme podejście do pacjenta. Nie jest jednym z tych świeżych "oszołomów" czy "gwiazd", po prostu fachowiec

Bardzo dobry chirurg. Dzięki niemu od 2 lat mogę cieszyć się 100% sprawnością nóg. Dziękuje. LK

najlepszy lekarz jakiego spotkałam w życiu, a mam już 70 lat,po operacji biodra chodzę po górach, jeżdżę na rowerze, tańczę