mgr Aleksander Wilamowski

Logopeda

Niesamowity zmysł obserwacji i wieloletnie doświadczenie przekłada się na rzetelną diagnozę i dostosowanie metod pracy do charakteru i potrzeb dziecka. Uprzejmy, wesoły, bardzo kontaktowy, przyjaźnie nastawiony do dziecka, a przy tym cierpliwy, wymagający i skuteczny. Polecam wszystkim osobom, które chcą pomóc swojemu dziecku w problemach z mówieniem, czytaniem czy pisaniem.

Polecam. Nareszcie dowiedzieliśmy się z czy mamy do czynienia i dlaczego syn źle wypowiada litery. Wszyscy mówili że będzie dobrze, aż okazało się, że minęło 3 lata bez poprawy. U Pana Wilamowskiego dowiedzieliśmy się, że problem tkwi w nieprawidłowym unerwieniu aparatu mowy. Nikt nigdy tak z synem nie pracował, tylko kazali powtarzać słowa. Teraz po kilku tygodniach spotkań jest coraz lepiej i to widać z każdą wizytą. Straciliśmy kilka lat i to jest dla nas straszne. Mam nadzieje, że da się to nadrobić. Gorąco polecam Pana Aleksandra.

POLECAM!!! Najlepszy logopeda z jakim miałem przyjemność nauki. Profesjonalista w każdym calu. Już po niewielkiej ilości wizyt widoczne rezultaty. Jeszcze raz bardzo polecam Pana Aleksandra. Adrian

Świetny logopeda! Syna chciano zostawić w zerówce ze względu na zaburzenia słuchu fonematycznego i kompletny brak umiejętności czytania. Po wielu miesiącach chodzenia od jednego logopedy do drugiego i bez skutecznych próbach leczenia trafiliśmy do Pana Wilamowskiego. W ciągu trzech miesięcy wizyt 1 raz w tygodniu Syn już potrafił czytać i przeliterować słowo, gdzie wcześniej nie potrafił powiedzieć jaka jest pierwsza literka w słowie. Także polecam naprawdę!!!!

Moje dziecko właśnie zakończyło pierwszy tydzień półkolonii u Pana Aleksandra i już chce być zapisane na całe wakacje, do tej pory syn rzadko z nami się rozstawał a jak to następowało to pożegnanie trwało wieki. Teraz wygania nas od razu goniąc do grupy i ma pretensje że tak szybko się kończy. Bardzo polecam choć wiem że o miejsca już ciężko

Dobra.... Okazało sie ze jest poprawa.... I to niezła. Ale 50 zł za wizytę to trochę sporo. A tych wizyt było dwadzieścia kilka i w sumie trwały ze 3 miesiące. Ponad 1000 zł poszło. Może i warto choć nie wiem jak by było z NFZ. stać cie na 200 miesięcznie albo i lepiej to śmiało.

Trzy miesiące temu mój syn znał tylko trzy litery i nie wymawiał litery r teraz ładnie mówi r i zaczął płynnie czytać. Naprawdę polecam. Grażyna Z.

NFZ zatrudnia byle kogo, biorą sporo kasy nic robiąc! Jak macie problem z dzieckiem idźcie tylko prywatnie! 50zł dla własnego dziecka to chyba nie jest majątek a rezultaty widoczne od razu. Jestem bardzo zadowolona a moje dziecko prawie już się nie jąka.

Może nie jest najtańszy ale moje dziecko po 3 wizytach zaczęło pięknie, płynnie czytać. No i dzieci za nim przepadają.

Chodziłam z dzieckiem latami do wielu logopedów. U Pana Aleksandra Wilamowskiego terapia zakończyła się sukcesem po dwunastu wizytach. Gorąco polecam, jest to specjalista wysokiej klasy pracujący niekonwencjonalnymi i bardzo skutecznymi metodami. Beata

Wciąż poszukujesz "Logopeda Przemyśl"?

Hoża 2
37-700 Przemyśl