lekarz Aleksander Zielnik

Neurolog dziecięcy, Pediatra

Serdecznie polecam. Lekarz nie narzucający swoich racji. Interesuje go , to co ma rodzic do powiedzenia. Słucha uważnie . Syn lubi chodzić do doktora Zielnika jest spokojny i nie czuję stresu jak np. W innych gabinetach.

Bardzo sympatyczny Pan Doktor, posiadający dużą wiedzę. Dokładnie bada pacjenta. Mogę polecić z czystym sumieniem.

Szczerze nie polecam. Wyszłam ze szpitala z coreczka po ciężkim ataku padaczki. Na wypisie było pilne skierowanie do lekarza prowadzącego córkę. Napisałam do doktora Zielnika. To co mi odpowiedział mnie zszokowało.Stwierdzil, że on nie widzi potrzeby wizyty, ponieważ córka była badana w szpitalu.

Szczerze nie polecam. Wyszłam ze szpitala z coreczka po ciężkim ataku padaczki.

NIE POLECAM!!! Moze i jest miły, ale nadaje się chyba tylko do konsultacji zdrowych dzieci. Byłam na wizycie z synem z zaburzeniem odwodzenia jednego oka, po czym lekarz stwierdził, że neurologicznie jest wszystko ok i nie ma potrzeby nic robić, że to minie. Żadnych skierowań, badań, nic... Poszłam do innego lekarza, zrobilam rezonans i wyszedł niewyksztalcony nerw VI!

Dobry specjalista, odpowiedzialny i słowny, na pewno stara się pomóc, zleca badania i sugeruje pewne rozwiązania. Dla mnie okej. Nie jest to najmilszy lekarz na świecie ale porad udziela rzeczowo i konkretnie. Osobiście polecam

Lekarz z podejściem do dziecka i rodziców. Dzisiaj bylismy pierwszy raz u Pana Doktora i po przeczytaniu niektórych opinii mile się zaskoczylismy :) Pan Doktor bardzo profesjonalny i miły zarazem. Wszytko nam wytłumaczył i zlecił potrzebne badanie. Nie wiem skąd biorą się negatywne opinie!!! Ja polecam z czystym sumieniem!!!OBY WIĘCEJ TAKICH LEKARZY!!!

Witam. Nie polecam tego lekarza. Córka od 22/02/2017 na bule w okolicy lędźwiowej. Wykluczyliśmy nerki więc zrobiłam prywatnie rezonans magnetyczny. Dostałam skierowanie do neurologa. Pan Doktor nie patrząc na zdjęcia stwierdził pukając po kolanach i piętach że córka udaje i że musimy iść do psychiatry bo ma nerwobóle. Jak zaczęłam zadawać pytania dlaczego nie zerknie na rezonans to mi powiedział że nie musi i on wie co jej jest. Na koniec stwierdził że ja też powinnam iść do psychiatry. Jakaś masakra Cham do potęgi. Nie polecam. Brak słów.

Jakaś masakra Cham do potęgi. Nie polecam. Brak słów.

Dla mnie lekarz powinien być kompetentny, rzeczowy, konkretny w swoim fachu. Najważniejsze dla pacjenta jest właściwa diagnoza i prawidłowe leczenie, uważam że w tym przypadku tak właśnie jest. LITOŚĆ I GŁASKANIE niczym się na nie przysłuży, a na kawę zapraszam do kawiarni ze znajomymi na pewno będzie sympatycznie :)

witam serdecznie wszystkich opiniujących . Moje zdanie na pana doktora jest dosc krytyczne , cham nie z tej ziemi będąc u niego na pierwszej wizycie myslałam że z butów wyskoczę z nerwów. Moja córeczka ma bardzo poważne obciążenie genetyczne zesp. "ARNOLDA CZARLIEGO " Od ponad 3 lat moje dziecko boli głowa te bóle nasilają się od ok pół roku powodując wymioty omdlenia zawroty głowy. Prosiłam pana doktora o skierowanie na rezonans magnetyczny bo tylko to badanie wyklóczy ta chorobę , doktor patrzac w oczy mojego dziecka stwierdził że dziecko jest zdrowe i skierowania nie da. Dodając takie słowa "jeśli jest pani taka dociekliwa to niech pani sobie sama zbada głowę" . Po pierwsze ja nie twierdzę że moje dziecko akurat ma ta chorobę ja chcę być pewna że moje dziecko jest zdrowe i jest inny powód bólu głowy a nie jak pan doktor twierdzi dziecko jest zdrowe i wypisując leki neurologiczne nie wiadomo na co jeśli dziecko nie zostało w rzaden sposub zdjagnozowane . dla wiadomości pana doktora 2 września zostanie zrobiony rezonans prywatnie zapłacę sobie za niego ale jeśli coś wyjdzie to przyjdę osobiście panu wetknąć to badanie w krawat bo już nie będę ubliżać . NIE POLECAM CHAM NIE Z TEJ ZIEMI !!!!!!!!

Bardzo dobry specjalista. Nie powiem o nim złego słowa, fakt, jest trochę trudny w obejściu ale to lekarz i ma leczyć a nie się zaprzyjaźniać. Polecam z czystym sumieniem.