lek. med. Aleksander Żmudziński

Laryngolog

Rewelacyjny lekarz i chirurg zasługujący na odznakę. Dzięki umiejętności słuchania, a także trafnej i odważnej diagnozie mój synek od 6 lat nie choruje! Byłam u wielu specjalistów, wydałam masę pieniędzy bez żadnych rezultatów. Wycięto mu trzeci migdał, ale bezdechy nocne nie ustały. Ciągle chorował i nie tylko na zapalenia oskrzeli czy anginę ,ale nawet na bardzo rzadką chorobę schonleina-henocha (trzy razy do roku leżał w szpitalu) Ręce opadały. Dzięki trafnej diagnozie Doktora Żmudzińskiego i usunięciu pozostałych dwóch migdałków podniebnych, mój synek przestał zupełnie chorować! Dodam, że zanim zdecydowałam się na zabieg odwiedziłam prywatnie trzech innych specjalistów i wszyscy mi odradzali, twierdząc, że wirusy nie mają bariery i „schodzą” niżej, więc zapalenia oskrzeli mogą zmienić się na zapalenia płuc. Żałuję tylko jednego, że tak długo zwlekałam z decyzją.
Dziękuję Panu Doktorowi za cierpliwość, życzliwość i profesjonalizm.
Oby więcej w Polsce było takich lekarzy

Z usług Doktora Żmudzińskiego korzysta mój syn ( usunięcie migdałków podniebnych), mój mąż ( leczenie chrapania i bezdechów sennych metodą Celon), oraz ja ( zabiegi medycyny estetycznej), oraz moi znajomi . Jesteśmy wszyscy zachwyceni profesjonalizmem i podejściem do pacjenta. Rzadko w dzisiejszych czasach zdarza się taki lekarz z powołania. Dziękujemy !!!

Lekarz z powołania - zdecydowanie polecam! Ja trafiłam z podejrzeniem nagłej głuchoty. Lekarz wysłuchał, polecił odpowiednie badania, przypisał odpowiednie leki - m.in. sterydy (których się bałam, ale lekarz na spokojnie rozwiał wątpliwości) i po kilku miesiącach leczenia - słuch wrócił :)

Wciąż poszukujesz "Laryngolog Bydgoszcz"?

Poradnia Laryngologiczna Clinic Derm
Łabiszyńska 2