lek. med. Aleksander Żmudziński

Laryngolog

Rewelacyjny lekarz i chirurg zasługujący na odznakę. Dzięki umiejętności słuchania, a także trafnej i odważnej diagnozie mój synek od 6 lat nie choruje! Byłam u wielu specjalistów, wydałam masę pieniędzy bez żadnych rezultatów. Wycięto mu trzeci migdał, ale bezdechy nocne nie ustały. Ciągle chorował i nie tylko na zapalenia oskrzeli czy anginę ,ale nawet na bardzo rzadką chorobę schonleina-henocha (trzy razy do roku leżał w szpitalu) Ręce opadały. Dzięki trafnej diagnozie Doktora Żmudzińskiego i usunięciu pozostałych dwóch migdałków podniebnych, mój synek przestał zupełnie chorować! Dodam, że zanim zdecydowałam się na zabieg odwiedziłam prywatnie trzech innych specjalistów i wszyscy mi odradzali, twierdząc, że wirusy nie mają bariery i „schodzą” niżej, więc zapalenia oskrzeli mogą zmienić się na zapalenia płuc. Żałuję tylko jednego, że tak długo zwlekałam z decyzją.
Dziękuję Panu Doktorowi za cierpliwość, życzliwość i profesjonalizm.
Oby więcej w Polsce było takich lekarzy

Po ciągłym bieganiu od lekarza do lekarza w końcu trafiłem na konkretną osobę. Doceniam fachowe podejście i przede wszystkim poświęcenie czasu na wytłumaczenie kolejnych kroków. Pan Doktor jest osobą bardzo konkretną. Fachowo i z cierpliwością podchodzi do pacjenta i jego problemów. Widać, że zna się na rzeczy. Doktor spokojnie i dokładnie mnie wysłuchał i rzeczowo przepisał leki i skierował mnie na badania. Brak pośpiechu, dokładne badanie, rzetelna wiedza, życzliwość i dokładne objaśnienia- tak można określić doktora Żmudzińskiego. Oby więcej było takich lekarzy jak Pan Doktor. Każdemu potrzebującemu polecę.

Trzeba mieć wielkie szczęście, trafiając do takiego lekarza. Rzetelny, konkretny, mający rozległą wiedzę w zakresie swojej specjalizacji - co skutkuje postawieniem trafnej diagnozy i ukierunkowaniem dalszego leczenia.Człowiek bardzo elokwentny o wysokim stopniu empatii. Szczerze polecam wizytę! Jestem bardzo zadowolona z wizyty u doktora Żmudzińskiego

Mądry lekarz, jeden z tych nielicznych naprawdę słuchający pacjenta. Wyprowadził mnie z błędnego myślenia i niepotrzebnych metod kuracji i wytłumaczył dokładnie genezę moich problemów objaśniając właściwy sposób leczenia, nie wymagający drogich leków. Profesjonalista, a jednocześnie normalny, sympatyczny człowiek. Bardzo polecam tego lekarza.

Bardzo kompetentny,rzetelny i fachowy lekarz. Do sprawy podchodzi rzeczowo, ale poświęca dużo czasu na wytłumaczenie, postawienie diagnozy i rozwianie wszelkich wątpliwości. Bardzo polecam, trudno znaleźć takiego fachowca.

Z usług Doktora Żmudzińskiego korzysta mój syn ( usunięcie migdałków podniebnych), mój mąż ( leczenie chrapania i bezdechów sennych metodą Celon), oraz ja ( zabiegi medycyny estetycznej), oraz moi znajomi . Jesteśmy wszyscy zachwyceni profesjonalizmem i podejściem do pacjenta. Rzadko w dzisiejszych czasach zdarza się taki lekarz z powołania. Dziękujemy !!!

Lekarz z powołania - zdecydowanie polecam! Ja trafiłam z podejrzeniem nagłej głuchoty. Lekarz wysłuchał, polecił odpowiednie badania, przypisał odpowiednie leki - m.in. sterydy (których się bałam, ale lekarz na spokojnie rozwiał wątpliwości) i po kilku miesiącach leczenia - słuch wrócił :)