Aleksandra Basista

2,7

Najgorszy dentysta jaki mozna sobie tylko wyobrazic,7 lat temu leczylam u tej pani zeby,w ktorys dzien kiedy kolejka siegala juz za poczekalnie odwrocilam sie na piecie i nigdy nie wrocilam,mialam wizyte na 13ta a ludzie z 11tej jeszcze czekali na swoja,nadmieniam ze byla to wizyta prywatna,tak mi ta pani zablombowala jedynki ze wygladaly jak krowa milka , przynajmniej 3 odcienie plomby mialam na zebach,plamy,ow pani skomentowala tylko ze takie cos pierwszy raz jej sie wydarzylo,i tyle na ten temat rozmowy,bylam zbyt mloda i glupia zeby walczyc o swoje(na jej szczescie) z jedna jedynka mam problem do dzisiaj gdyz na drugiej jest juz koronka,szczerze nie polecam! ja tam chodzilam gdyz mialam niedaleko,czlowiek sobie wtedy myslal ze jak prywatnie to tak czy tak dobrze zrobione,na sama mysl o tej pani mam dreszcze,koszmar koszmar koszmar , zero profesjonalizmu,ta pani zdecydowanie robi na ilosc nie na jakosc !

Pani doktor zwykle bardzo się spieszy i wiecznie narzeka, że ma bardzo dużo pracy i klientów, pracuje od rana, narzędzia są ciężkie itp. Denerwuje się, gdy pacjent jest niezadowolony z wizyty, staje się nieuprzejma.

Pani doktor wzbudza bardzo duże zaufanie. Głos uspakaja podczas zabiegu- polecam osobom które panicznie boją się dentystów i pierwszy kontakt jest najważniejszy.. JA się w koncu przełamałam i zamierzam chodzić własnie do Tej Dentystyki z racji tego że nie zbywa, jest profesjonalna, a dyplomy na scianie mówią same za siebie... duża cierpliwość i ciepłe nastawienie do pacjenta, osobiście mam spore doświadczenie w tej dziedzinie niestety zawsze było negatywne, aż do momentu kiedy nie poszłam na pierwszą wizytę tutaj. czas oczekiwania na korytarzu faktycznie długi, jest to spowodowane tym że Pani Doktor przyjmuje również "pacjentów z ostatniej chwili" z nagłym bólem, sama miałam taką pierwszą wizytę. Byłam u wielu specjalistów i nigdy nie byłam tak profesjonalnie obsłużonanie. Gdyby więcej Dentystów tak podchodziło do pacjentów ludzie chętniej by leczyli zęby a nie byli paraliżowanie strachem przed bólem.

Pełny profesjonalizm i włściwe podejście do pacjenta to cechy pani doktor.

Pełny profesjonalizm i włściwe podejście do pacjenta to cechy pani doktor.

Do wizyt w gabinecie Pani Stomatolog zachęciła mnie koleżanka. Faktycznie Pani Doktor Wydawała sie być miła, uprzejma ( przyjęła mnie z bolącym zębem) i świetnym fachowcem. Nic dziwnego że całe rodziny się do Pani Doktor zapisywały. Po "incydencie" który na długo zostanie w mej pamięci poznałam Panią Doktor z tej bardziej nieuprzejmej, niekompetentnej i nieodpowiedzialnej strony. Przez rok czasu od zaistniałej sytuacji unikałam stomatologów jak ognia w obawie aby znów któryś nie podrażnił mi nerwa stawiając bardziej drastyczna diagnozę... Odkąd pamiętam pani doktor zawsze leczyła moje zęby kanałowo ale nie powiedziała mi ze po leczeniu takim zęby staja sie bardziej kruche, czy też na lepszą płatna plombę jest roczna gwarancja czego dowiedziałam sie u innego stomatologa. No cóż każdy ma swoja opinię tak samo jak Pani Doktor ma swoich ulubionych pacjentów nie tych z NFZ których traktuje sie jak towar z niższej półki. Może i Pani Doktor ma fach w ręku ale w moim przypadku okazała się "pechowa".

Wszystko niby dobrze,tylko umawiając się na prywatną wizytę , na konkretną godzinę - należy przygotować się na siedzenie w poczekalni ok. 2-ie godziny. Jak na prywatną wizytę to nie polecam.Sprawdzone kilkakrotnie, niezależnie od dnia i godziny wizyty.