lekarz Aleksandra Bęgowska-Falkowska

Chirurg dziecięcy

Taki powinien być i tak się zachowywać każdy lekarz który zajmuje się dziećmi. Nasz syn nie dość że u pani doktor nawet nie zapłakał to na dodatek się uśmiechał. Pozdrawiam panią doktor i mam nadzieję że na następną wizytę znowu trafimy do niej.

W naszym przypadku szczęśliwie kontakt z lekarzem od Izby Przyjęć po ostatnią wizytę kontrolną po zabiegu. Od pierwszego momentu pełny profesjonalizm, cierpliwość (a tego wiele potrzeba w obliczu wystraszonych rodziców), zaangażowanie, a co najważniejsze - to dziwne uczucie - "jestem spokojniejszy o syna dzięki Niej". Dziś mieliśmy ostatnią wizytę kontrolną. Nigdy wcześniej nie zdarzyło się nam ucieszyć na widok lekarza. Nawet Przemuś Junior uśmiechał się i gaworzył - zapewne rozpoznał. Reasumując: ciepła osoba z profesjonalnym podejściem to to, co potrzebne zarówno dla dziecka, jak i zmartwionego rodzica. Wyczytałem, że pani ...

Reasumując: ciepła osoba z profesjonalnym podejściem to to, co potrzebne zarówno dla dziecka, jak i zmartwionego rodzica. Wyczytałem, że pani doktor kończy w przyszłym roku specjalizację chirurgii dziecięcej. Cieszę się, że trafiliśmy własnie na Nią. W marcu czeka nas zabieg drugiej przepukliny Juniora, mam nadzieję, że znów spotkamy "Naszą Panią Doktor".