lek. dent. Aleksandra Borowska-Drewing

Dwa telefony, od tego się zaczęło, jak usłyszałem ten niebiański głoś zaraz pomyślałem, muszę być jej pacjentem, zrobię wszystko. Następny dzień wizyta, godzina poranna w sam raz dla emeryta, zdjęcie formy na szczękę, odbiór za tydzień, jestem w siódmym niebie.

Proszę Państwa, wizyta wprost nie do opisania, godzina 13;30 i o tej zostałam przyjęta, przegląd zębów, zaliczenie 3 do inwazji, oblał mnie zimny pot, ustalenie wizyt następnych, wszystko w obrębie tygodnia, usadowiłam się w fotelu, mocno ściskając dłonie i tu niespodzianka, nawet nie poczułam i pani doktórka oświadczyła, że już po wyleczeniu pierwszego zęba, z niecierpliwością i ciekawością czekam następnych wizyt. NIC NIE BOLAŁO!!! z całego serca polecam.

Tylko ten dojazd, jakby uruchomiła busa zbierającego pacjentów od Drezdenka do Santoka codziennie by z 50 klientów miała, najlepszy dentysta w lubuskiem mówie Wam to ja Leokadia Bartek

byłem u tej Pani, co ja tam przeżyłem, a właściwie nic nie przeżyłem, borowanko sprawne, szybkie i bezbolesne, do tego jeszcze ten uśmiech, ta gracja, mam odwagę leczyć nawet te uleczone zęby...

zajebista foka, a jaka zgrabna, jak się porusza i ta delikatność w obyciu, gabinek - mercedes!!!

delikatne rączki,niesamowite wyczucie i przede wszystkim pełen profesjonalizm, polecam zwłaszcza wrażliwym na ból