lekarz Aleksandra Bruchnalska

Kardiolog

WŁAŚCIWA OSOBA NA WŁAŚCIWYM MIEJSCU,Z SERCEM PODCHODZI DO PACJENTA, dokładnie tłumaczy na czym polega choroba i jest bardzo miła

Dzięki Pani Doktor żyję i bardzo Jej dziękuję. Wystarczy popatrzeć, ilu ma pacjentow. Do złych lekarzy ludzie nie chodza tak chętnie

Mam jak najlepszą opinię o Pani Doktor. Trafiłem pod jej opiekę w 2008 roku, dzięki diagnozie zostałem skierowany na operację w Szpitalu Jana Pawła. Po operacji jestem w dalszym ciągu pod opieką Pani Doktor. Pani Doktor jest osobą skromną, posiadającą dużą wiedzę medyczną, potrafi w sposób zrozumiały dla mnie laika w sprawach medycznych wytłumaczyć różne aspekty mej dolegliwości.

Uważam za krzywdzącą opinię, która pojawiła się. Uwazam, że Pani dr Bruchnalska jest dobrym lekarzem. Dobiera własciwe lekarstwa, często na podstawie objawów sugeruje wizytę u innego specjalisty np. nefrologa itp.Każdy jest omylny i dlatego nie można przekreślać umiejętności lekarza na podstawie jednej wizyty.

Nigdy więcej do tej pani nie pójdę i nikomu nie polecę.

Nigdy więcej do tej pani nie pójdę i nikomu nie polecę.