mgr Aleksandra Cebula

Psycholog dziecięcy

Od 2002 roku pracuję jako psycholog w różnych instytucjach. Od początku kariery zawodowej w centrum mojego zainteresowania były dzieci: potrzeby poznawcze, emocjonalne i społeczne oraz formy wspomagania wszechstronnego rozwoju. Widząc potrzebę pogłębiania wiedzy i zdobywania nowych umiejętności w tym zakresie z rozwagą wybierałam szkolenia i studia podyplomowe.

W swojej pracy kieruję się zasadami Kodeksu Etyczno – Zawodowego. Oferuję profesjonalną wiedzę i doświadczenie w pracy z dziecki...

Jestem bardzo zadowolona z pomocy, jakiej udzieliła Pani psycholog. Pełen profesjonalizm, widać zaangażowanie w pracę, chęć pomocy i dobry kontakt z dzieckiem. Super. Polecam. Julita

Julita

Pełen profesjonalizm. Od razu widać doświadczenie i umiejętność pracy z dziećmi. Z takim podejściem do swoich małych pacjentów sprawia, że chce się wracać. Szczególnie, że widać rezultaty. Pozdrawiam

Wciąż poszukujesz "Psycholog dziecięcy Szczecin"?

Psyche Clinic Gabinet Psychologiczny
Przychodnia ul. Ku Słońcu 23/24 Ip. gab.21
71-073 Szczecin
Psyche Clinic
ul. Ku Słońcu 23/24 gab.21
71-073 Szczecin
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "KMW Centrum Zdrowia"
ulica 3 Maja 25-27
70-215 Szczecin
Samodzielny Publiczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej "ZDROJE"
ul. Mączna 1
70-780 Szczecin
ulica Kopernika 6/1
70-241 Szczecin

Samodzielny Publiczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej "ZDROJE"
ul. Mączna 1
70-780 Szczecin