Wspaniała lekarka !!! Fachowość i uprzejmość idą w parze, a to w obecnych czasach rzadkość. Podchodzi kompleksowo do pacjenta ,bierze pod uwagę inne schorzenia, a nie ogranicza się tylko do postawienia diagnozy i wypisania recepty. Udziela porady nawet gdy pacjent nie jest na dany dzień zarejestrowany. BARDZO polecam!!! poświęca

poświęca

BArdzo dobra porada, świetne podejście do pacjenta. Mówi bardzo szybko, ale jak się na to zwróci uwagę, zwalnia. Polecam!

Bardzo się cieszę, że tacy lekarze jeszcze istnieją. Kompleksowe spojrzenie na problemy zdrowotne. Wprawdzie jestem w trakcie różnych badań niezbędnych do pełnej diagnozy, ale muszę z pełnym przekonaniem powiedzieć, że Pan Doktor jest ze wszech miar godna polecenia :))

Polecam Panią Doktor! Jest naprawdę świetnym specjalistą i godną zaufania osobą.

Polecam Panią Doktor ! Jest niesamowicie dokładna i uprzejma, leczenie przyniosło zamierzony skutek. Mówi dość szybko więc się człowiek musi wysilić, ale warto dla zdrowia. Raz jeszcze polecam !

Wciąż poszukujesz "Alergolog Piekary Śląskie"?

PIEKARSKIE CENTRUM MEDYCZNE Sp. z.o.o. NZOZ Szpital Miejski- Oddział Gin-Poł
Piekary Śląskie
SPZOZ Lipa 3
Lipa 3
41-703 Ruda Śląska
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Dąbrówka"
Przyjaźni 53a
41-948 Piekary Śląskie