lek. dent. Aleksandra Cygon

Oceniam Panią doktor na 5 bo tylko tyle można przyznać. A uważam że, zasługuje na ocenę celującą. Metamorfoza mojego uzębienia wyszła niesamowicie. Bez bólu, w miłej atmosferze. Z gabinetu wychodzi się z uśmiechem na ustach i pełnym energii na cały dzień. Pani doktor dba o pacjenta.

Bardzo dobry fachowiec. Drugi raz trafiłam na leczenie kanałowe do Pani Doktor i jestem bardzo zadowolona. Cierpliwe podejście do wystraszonego pacjenta, profesjonalizm i dokładność- to wielkie atuty Pani Cygon. Polecam wszystkim. K. J.

Nie znam lepszego dentysty niż Pani dr Cygon ! Świetne podejście do pacjenta, rzetelny wywiad, bezbolesne leczenie i przede wszystkim wspaniała atmosfera!!! U Pani dr Cygon wyleczyłem wszystkie zęby i żałuję, że nie mam więcej do zrobienia! Polecam każdemu, kto się boi dentystów. Ponadto piękny gabinet i cudowny personel! Czego chcieć więcej ? POLECAM w 100% !!!

Doskonały stomatolog. Leczenie kanałowe przebiegło idealnie, bezbolowo i szybko. Mogę polecić. Fachowe podejście a dodatkowo miła i wesoła atmosfera w gabinecie . Wizyta u dr Cygon nie kojarzy się z bólem a raczej z przyjemnym odpoczynkiem. Ostatnio nawet udało mi się przysnąć. Polecam Adrian B.

Bardzo dobre podejście do pacjenta.Miła i fachowa obsługa.Walczy do końca,żeby uratować zęby a nie usuwać .Przy czym nieraz się natrudzi,żeby wszystko było ok.Wcześniej chodziłam do dentysty tylko wtedy gdy to było potrzebne,ponieważ panicznie się bałam. Jest 6-tym dentystą do którego trafiłam z polecenia oczywiście. Na dzień dzisiejszy nie zmienię już na innego !!!Pani doktor godna polecenia !W tej chwili przed wizytą nie mam rozstroju żołądka.

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Siemianowice Śląskie"?

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Stomatologiczna Bożena Ksol
al.Sportowców 1a lok 4
41-100 Siemianowice Śląskie

Leśna 2
Siemianowice Śląskie

NZOZ EuroMedic K. Specjalistyczne Janina Leśnik-Ludyga
ulica Rolna 18
40-555 Katowice
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Centrum Stomatologii w Katowicach" - Poradnia stomatologiczna
Warszawska 12
41-200 Sosnowiec
ul. Władysława Orkana 12/23a
40-553 Katowice
N.Z.O.Z. "DENTAL"
pl. Wolności 1
41-100 Siemianowice Śląskie
NZOZ "Centrum Stomatologii w Katowicach"
Sokolska 80
40-086 Katowice