lek. dent. Aleksandra Cygon

Najlepszy stomatolog. Pomimo moich "trudnych" zebów zawsze świetnie wykonana usługa, czy to leczenie kanałowe czy też uzupełnienie ubytku. I coś co dla mnie jest na wagę złota Pani Aleksandra zawsze jest miła, wszystko wytłumaczy i dzięki niej nie wstydzę się zapisać do niej na kolejną wizytę - jest bardzo empatyczna i profesjonalna.

Serdecznie polecam! Bardzo dobry stomatolog . Przyjmuje w Gliwicach i Katowicach . Leczymy się cała rodziną u Pani doktor. Bardzo dobre podejście ,na pierwszej wizycie przygotowuje kompleksowy plan z cennikiem i dokładnie tłumaczy etapy leczenia . Największa zaleta pani doktor jest takie normalne , ludzkie podejście do każdego z nas bez wciskania zbędnych rzeczy .

Pani dr Aleksandra podeszła do mojego planu leczenia bardzo profesjonalnie, dokładnie wszytko tłumaczyła na każdym etapie leczenia , zaproponowała kilka rozwiązań alternatywnych . Z pewnością skorzystam ponownie z usług pani doktor .dzisiaj zakończyła się moja przygodę z metamorfoza uśmiechu . Bonding wyszedł pięknie idealnie pasuje do licówek które tez wykonywałam w zeszłym roku u pani doktor . polecam wszystkim którzy mają dylemat lub traumę spowodowaną wcześniejszymi wizytami w gabinecie dentystycznym. Atmosfera w gabinecie w Gliwicach Piotrowscy i Bejnarowicz jest niesamowita od samego wejścia :)miło profesjonalnie !! Dziękuje Dr Aleksandrze Cygon , Panu Krzysztofowi oraz całemu personelowi za taka opiekę .
Dorota M

Polecam . Profesjonalne podejście . Duzo empatii i zrozumienia dla pacjenta . Bardzo dokładna i szczegółowa . Stomatolog na lata . Michał W

Michał W

Polecam ! Stomatolog godny zaufania . Niezmiennie od 10 lat . Leczy mnie i moich najbliższych . Nareszcie mam wymarzony uśmiech . Pozdrawiam Marlena

Jestem już 2 tygodnie od zakończenia kompleksowego leczenia dr Cygon w gabinecie w Gliwicach . Wykonano u mnie bonding na zębach dolnych oraz licówki i korony na zębach górnych . Jestem bardzo zadowolona . Aż zdziwił mnie tutaj jeden komentarz stad tez postanowiłam napisać swój . Pani doktor jest bardzo dokładna ,słucha i widzi potrzeby pacjenta . Dba o komfort na wizycie , od samego początku wiedziała czego chce a efekt finalny jest oszałamiający . Dodatkowo kiedy był potrzeby dodatkowy termin na wykonanie korekty w pracowni u technika przyjechała w swój wolny dzień od pracy . Poleca i mam nadzieje ze Pani dr czyta te komentarz bo jestem jej ogromnie wdzięczna . Pozdrawiam Natalia ta od Włocha ;)

3 razy NIE POLECAM!!! Chciałam delikatnie poprawić uśmiech, dokładnie wytłumaczyłam o co mi chodzi, dr stwierdziła, że wykona "bonding", uwzględniając moje preferencje. Niestety, po zabiegu, czułam się okropnie, moje zęby zostały całkowicie zniekształcone, kompozytu było nałożone tak grubo, z defektami, nierównościami, wyglądałam tak, jakbym miała sztuczną protezę, zostałam oszpecona. Dr umówiła mnie na poprawki za dwa tyg, tłumacząc, że muszę się z tym oswoić. Niestety, nie wyobrażałam sobie wyjechać na urlop " z tak zniekształconym uśmiechem", zaczął się koszmar. Dr nawet nie próbowała wczuć się w moje położenie, więc przez ...

3 razy NIE POLECAM!!!
Chciałam delikatnie poprawić uśmiech, dokładnie wytłumaczyłam o co mi chodzi, dr stwierdziła, że wykona "bonding", uwzględniając moje preferencje. Niestety, po zabiegu, czułam się okropnie, moje zęby zostały całkowicie zniekształcone, kompozytu było nałożone tak grubo, z defektami, nierównościami, wyglądałam tak, jakbym miała sztuczną protezę, zostałam oszpecona. Dr umówiła mnie na poprawki za dwa tyg, tłumacząc, że muszę się z tym oswoić. Niestety, nie wyobrażałam sobie wyjechać na urlop " z tak zniekształconym uśmiechem", zaczął się koszmar. Dr nawet nie próbowała wczuć się w moje położenie, więc przez dwa dni musiałam prosić w klinice innych lekarzy o pomoc. Na szczęście podjął się całkowitego zdjęcia kompozytu jeden z lekarzy, któremu jestem bardzo za to wdzięczna. Rodzina, znajomi oraz pracownicy kliniki dziwili się, dlaczego wyszłam po tak źle wykonanym zabiegu, na mój widok nie mogli powstrzymać się od śmiechu...Cóż, dałam się urobić , dr nie słuchała mnie, kiedy mówiłam, co mi się nie podoba... podczas jednej z rozmów, zaatakowała mnie słownie, zaczęła oczerniać mnie i swoich szefów, nie poczuwała się totalnie do żadnej odpowiedzialności, a na koniec, co jest szczytem bezszczelności po prostu się rozłączyła.
Wiele jestem w stanie zrozumieć, każdy może popełnić błąd, ale należy go naprawić, godnie się zachować, okazać pokorę...a tu w tym przypadku nic takiego nie miało miejsca, całkowity brak profesjonalizmu, uprzejmości, ludzkich, normalnych cech...przykre, ale niestety prawdziwe....zamiast empatii- wyrachowanie i egoizm.

Polecam . Robiłam bonding . Wyszło cudownie . Jestem bardzo zadowolona . Czekam na termin i robimy dol . Gabinet w Gliwicach Piotrowscy i Bejnarowicz jest bardzo przyjazny pacjentowi, cały personel pomaga i się troszczy a dr Cygon to mistrzyni .

Polecam ! Wykonałem „ metamorfozę „ . Licówki i korony pasują do mnie . Cieszę się że Pani doktor mi to zaproponowała . to pierwszy dentysta z tak profesjonalnym podejściem. Bartek K