lek. dent. Aleksandra Cygon

Bardzo dobre podejście do pacjenta.Miła i fachowa obsługa.Walczy do końca,żeby uratować zęby a nie usuwać .Przy czym nieraz się natrudzi,żeby wszystko było ok.Wcześniej chodziłam do dentysty tylko wtedy gdy to było potrzebne,ponieważ panicznie się bałam. Jest 6-tym dentystą do którego trafiłam z polecenia oczywiście. Na dzień dzisiejszy nie zmienię już na innego !!!Pani doktor godna polecenia !W tej chwili przed wizytą nie mam rozstroju żołądka.

Nie znam lepszego dentysty niż Pani dr Cygon ! Świetne podejście do pacjenta, rzetelny wywiad, bezbolesne leczenie i przede wszystkim wspaniała atmosfera!!! U Pani dr Cygon wyleczyłem wszystkie zęby i żałuję, że nie mam więcej do zrobienia! Polecam każdemu, kto się boi dentystów. Ponadto piękny gabinet i cudowny personel! Czego chcieć więcej ? POLECAM w 100% !!!

Wspaniały stomatolog !! Szczerze polecam . Posiada ogromna wiedzę . Na termin wizyty trzeba nieco poczekać ale naprawdę warto . Delikatna i dokładna . Michał

Michał

Oceniam Panią doktor na 5 bo tylko tyle można przyznać. A uważam że, zasługuje na ocenę celującą. Metamorfoza mojego uzębienia wyszła niesamowicie. Bez bólu, w miłej atmosferze. Z gabinetu wychodzi się z uśmiechem na ustach i pełnym energii na cały dzień. Pani doktor dba o pacjenta.

Bardzo dobry fachowiec. Drugi raz trafiłam na leczenie kanałowe do Pani Doktor i jestem bardzo zadowolona. Cierpliwe podejście do wystraszonego pacjenta, profesjonalizm i dokładność- to wielkie atuty Pani Cygon. Polecam wszystkim. K. J.

Gorąco polecam tego stomatologa. Dokładna i uczciwa. przypadkowo trafiłem do dr Cygon i wiem że miałem ogromne szczęście. Zęby które inni chcieli usuwać okazały się do uratowania. Teraz z przyjemnością siadam na fotel. Bezbolowo i w miłej atmosferze. Pozdrawiam dr Cygon i życzę samych sukcesów. Michał M.

Doskonały stomatolog. Leczenie kanałowe przebiegło idealnie, bezbolowo i szybko. Mogę polecić. Fachowe podejście a dodatkowo miła i wesoła atmosfera w gabinecie . Wizyta u dr Cygon nie kojarzy się z bólem a raczej z przyjemnym odpoczynkiem. Ostatnio nawet udało mi się przysnąć. Polecam Adrian B.

Do dr Cygon trafiłam z zębem dla, którego mój dotychczasowy stomatolog nie widział ratunku. Walka jaką stoczyliśmy razem o uratowanie mojej nieszczęsnej piątki to kilka długich ale bezbolesnych wizyt. Determinacja pani stomatolog była niesamowita. Ząb został wyleczony, odbudowany. wyglada lepiej niż kiedykolwiek.Od tamtego zdarzenia minęły 2 lata a wszystkie leczone zęby wyglądają rewelacyjnie!

U dr Cygon wyleczyłem wszystkie zęby. wizyty przebiegły w miłej, bezstresowej i BEZBÓLOWEJ atmosferze. Zęby wyglądają jak nowe. Powodzenia w dalszej karierze Robert W

Robert W

Dokładność i solidność w pracy Pani dr Cygon jest rzeczą nadrzędna! Pierwszy raz trafiłem do takiego stomatologa któremu naprawdę zależy na pacjencie. Polecam.