lek. dent. Aleksandra Cygon

Cóż, dawno nie spotkałam tak profesjonalnej Pani stomatolog.Doktor jest w pełni zaangażowana w to co robi i ma świetny kontakt z pacjentem!

Jestem zadowolona z każdej wizyty u Pani Doktor, każdą czynność dokładnie wytłumaczy , zasadność tego działania. Uratowała mi zęby , które inni dentyści nie leczyli. Polecam wizyty u Pani Doktor. Właśnie się dowiedziałam, że od 11/2021 nie będzie Pani Doktor w gabinecie w Siemianowicach śl. przy ul. Boh. Września, proszę o nowy kontakt do Pani Doktor, aby kontynuować leczenie.

Z całego serca polecam. Wizyty przebiegły bezbolesnie, w miłej i przyjaznej atmosferze. Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta . Pani doktor dokładnie tłumaczy przebieg wizyty. Jestem bardzo zadowolona z mojego nowego zdrowego i pięknego uśmiechu . Agata J

Agata J

Wspaniały stomatolog !! Szczerze polecam . Posiada ogromna wiedzę . Na termin wizyty trzeba nieco poczekać ale naprawdę warto . Delikatna i dokładna . Michał

Michał

Oceniam Panią doktor na 5 bo tylko tyle można przyznać. A uważam że, zasługuje na ocenę celującą. Metamorfoza mojego uzębienia wyszła niesamowicie. Bez bólu, w miłej atmosferze. Z gabinetu wychodzi się z uśmiechem na ustach i pełnym energii na cały dzień. Pani doktor dba o pacjenta.

Bardzo dobry fachowiec. Drugi raz trafiłam na leczenie kanałowe do Pani Doktor i jestem bardzo zadowolona. Cierpliwe podejście do wystraszonego pacjenta, profesjonalizm i dokładność- to wielkie atuty Pani Cygon. Polecam wszystkim. K. J.

Nie znam lepszego dentysty niż Pani dr Cygon ! Świetne podejście do pacjenta, rzetelny wywiad, bezbolesne leczenie i przede wszystkim wspaniała atmosfera!!! U Pani dr Cygon wyleczyłem wszystkie zęby i żałuję, że nie mam więcej do zrobienia! Polecam każdemu, kto się boi dentystów. Ponadto piękny gabinet i cudowny personel! Czego chcieć więcej ? POLECAM w 100% !!!

Doskonały stomatolog. Leczenie kanałowe przebiegło idealnie, bezbolowo i szybko. Mogę polecić. Fachowe podejście a dodatkowo miła i wesoła atmosfera w gabinecie . Wizyta u dr Cygon nie kojarzy się z bólem a raczej z przyjemnym odpoczynkiem. Ostatnio nawet udało mi się przysnąć. Polecam Adrian B.

Bardzo dobre podejście do pacjenta.Miła i fachowa obsługa.Walczy do końca,żeby uratować zęby a nie usuwać .Przy czym nieraz się natrudzi,żeby wszystko było ok.Wcześniej chodziłam do dentysty tylko wtedy gdy to było potrzebne,ponieważ panicznie się bałam. Jest 6-tym dentystą do którego trafiłam z polecenia oczywiście. Na dzień dzisiejszy nie zmienię już na innego !!!Pani doktor godna polecenia !W tej chwili przed wizytą nie mam rozstroju żołądka.

Gorąco polecam tego stomatologa. Dokładna i uczciwa. przypadkowo trafiłem do dr Cygon i wiem że miałem ogromne szczęście. Zęby które inni chcieli usuwać okazały się do uratowania. Teraz z przyjemnością siadam na fotel. Bezbolowo i w miłej atmosferze. Pozdrawiam dr Cygon i życzę samych sukcesów. Michał M.