lek. dent. Aleksandra Cygon

Dokładność i solidność w pracy Pani dr Cygon jest rzeczą nadrzędna! Pierwszy raz trafiłem do takiego stomatologa któremu naprawdę zależy na pacjencie. Polecam.

bardzo sie ciesze ze zdecydowałem sie na leczenie u dr Cygon. szkoda ze NFZ praktycznie nic nam nie refunduje i nieco sie wykosztowałem, ale efekt wart jest kazdej ceny. Pani doktor dokładnie wytłumaczyła mi moj probel wykonała plan leczenia, dzieki czemu byłem poinformowany od samego poczatku. DZIEKUJE.

Fachowa, dokładna i kompetentna. Leczy bezbolesnie. Dba o każdy detal. Bardzo dobre podejście do pacjentów. Stara się wspólnie podejmować i planować plan leczenia. Polecam.

Wspaniały stomatolog. Godna zaufania. Chodzę do Niej z całą rodziną. Zawdzięczam jej nowy uśmiech. Pani doktor walczy o każdego zęba!!

Jestem bardzo zadowolony z usługi jaką otrzymałem od p.drA.Cygon. rzetelnie i dokładnie opisuje wykonywany zabieg, plan leczenia i dalsze postępowanie. Moim zdaniem jest to stomatolog godny uwagi szczególnie, że obecnie ciężko o dobrego "fachowca " w tej dziedzinie medycyny! DZiekuje.

Jestem bardzo zadowolony z usługi jaką otrzymałem od p.drA.Cygon.

Polecam! Najlepszy dentysta w Siemianowicach!! Delikatna i bardzo dokładna. Dba o estetykę. Pomoże rozwiązać każdy zębowy problem.

Wspaniały stomatolog!!! Godna zaufania, delikatna. Dzięki niej przestałem się bać wizyty u dentysty.Polecam.

Do Pani dr Aleksandry Cygon trafiłam przypadkiem i za co jestem bardzo wdzieczna. Pani doktor rzeczywiscie jest bardzo dokładna, delikatna i rzetelnie informuje swoich pacjentow o faktycznym stanie. przedstawia kilka rozwiązan i tłumaczy na czym będzie polegał planowany zabieg. Jestem bardzo zadowolana oby każdy lekarz był taki.

Bardzo dobry stomatolog. Fachowa, kompetentna, delikatna. Nawet bardzo zaniedbane zęby potrafi wyprowadzić na prostą. Bardzo dużo zawdzięczam pani dr Cygon.

Fachowa stomatolog, dokładnie i precyzyjnie wykonująca swoją pracę. Zawsze dokładnie tłumaczy zaistniały problem i dobiera optymalne środki leczenia. Uśmiechnięta, życzliwa, cierpliwa i kompetentna. Duży plus za delikatność, wizyty nie bolą, jeśli istnieje potrzeba zastosowania znieczulenia wkłucie jest praktycznie bezbolesne. Serdecznie polecam!