lekarz Aleksandra Cyzowska

Świetny specjalista, pani doktor bardzo mi pomogła, dokładna diagnoza i skuteczne leczenie, polecam

Dobra diagnoza i właściwy dobór leków. Wizyta w miłej atmosferze ,Pani Doktor odpowiedziała na wszystkie moje pytania Polecam

Dobra diagnoza i właściwy dobór leków.
Wizyta w miłej atmosferze ,Pani Doktor odpowiedziała na wszystkie moje pytania
Polecam

Wszystko w porządku, jestem zadowolny z wizyty. Zostala postawiona diagnoza. Poradnia czysta , jest duzy parking

Wszystko w porządku, jestem zadowolny z wizyty.
Zostala postawiona diagnoza.
Poradnia czysta , jest duzy parking

Wizyta przebiegła w milej atmosferze, dostalem skierowanie na odpowiednie badania i szczególowe zalecenia co do dalszego postepowania.

Nikomu nie polecam pani doktor,która potrafi tylko wypisywać recepty.Nie próbuje nawet wytłumaczyć jaki jest problem,czy ból może być spowodowany,tylko leki,leki (bardzo drogie zresztą),jak nie działają to kolejne i kolejne a jak mówię,że te leki źle działają na wątrobę i żołądek to udaje,że nie słyszy.Wizyta na NFZ i przypuszczam ,że dlatego jest niemiła i niesympatyczna,wnioskując po opiniach od osób prywatnych.Na wizytach prywatnych pewnie wygląda to zupełnie inaczej.

Lekarka nie bada pacjenta, nie diagnozuje choroby, tylko przepisuje lekarstwa (bez pewności czy pasują do choroby)...