dr n. med. Aleksandra Czernecka-Micińska

Dermatolog estetyczny

Pani doktor stara się odpowiednio dobrać zabieg do problemu z którym przychodzimy. Podaje konkretne informację i rzetelnie opisuje zabieg a także jego efekty nie obiecując czegoś, czego np. nie da się osiągnąć. Odbyłam już wcześniej dwie wizyty w innych gabinetach medycyny estetycznej, po których nie byłam zadowolona i dopiero po zabiegu u Pani doktor Aleksandry mogę cieszyć się efektami bez skutków ubocznych. Polecam. Profesjonalnie oraz przystępnie cenowo.

Do Pani doktor chodzę już od kilku lat i polecam z całego serca!!! Profesjonalne zabiegi, a wizyty to niezapominane spotkania związane nie tylko z zabiegami ale niesamowitą wymianą doświadczeń życiowych i wiedzy ze wszelkich dziedzin kulturalnych. Dobranie i efekty zabiegów piorunujące!!! Wszyscy dają mi 15 lat mniej niż rzeczywiście mam. Ogromny plus - dopasowanie zabiegów do indywidualnych potrzeb pacjentki i co mi ogromnie zaimponowało - Pani Doktor nigdy nie wykona danego zabiegu jeśli stwierdzi,że jest to absolutnie zbędne i niepotrzebne - mówi prawdę prosto w oczy WIE CO JEST NAM NAPRAWDĘ POTRZEBNE A CO JEST TYLKO ZWYKŁĄ FANABERIĄ.Polecam wszystkim niezdecydowanym.

Lekarz niezwykle kompetentny, rzetelny i godny zaufania. Dostosowuje zabiegi do indywidualnych potrzeb. Poświęca wiele czasu na rozmowę z pacjentem. Jestem bardzo zadowolona - pani doktor odjęła mi 15 lat. Polecam.

bardzo zadowolona - pani doktor odjęła mi 15 lat. Polecam.

<<<POLECAM>>> nigdy wcześniej - a byłam u wielu dr - nie spotkałam takiego wspaniałego lekarza ! Na pierwszym miejscu liczy się dla Pani dr pacjent a nie jego pieniądze! Poświęca bardzo dużo czasu na problem, nie obiecuje cudów tylko daje konkretne i rzeczowe informacje w jaki sposób uzyskać poprawę :) Dla mnie powinni Panią dr sklonować by leczyła zawsze i najlepiej w każdej specjalności bo taki lekarz to SKARB pośród tego całego nieciekawego światka :)

<<<POLECAM>>>

Jest rewelacyjna po prostu, kompetencja, wiedza, umiar- super. Tylko moim zdaniem więcej otwarcia na nowości, bo Pani dr jest bardzo przywiązana do sprawdzonych zabiegów i niechętnie próbuje nowego.

Lekarka rzeczowa, konkretna a przy tym miła, pełna informacja i nie obiecuje cudów. Wybieram się ponownie.

Od pierwszego kontaktu wzbudza zaufania. Dużo czasu poświęca na rozmowę.Kompetentna. Przypomnienie o wizycie SMS. Dodatkowo otrzymałam mały zabieg gratis. Miłe zaskoczenie .Polecam.

Umówiona wizyta potwierdzana SMS. Wyczerpująco odpowiada na pytana dotyczące problemu.Bardzo dużo czasu poświęca pacjentowi.Miła, kompetentna. Polecam.

Lekarz rzeczowy, uprzejmy. Wie, co robi I bierze za to pelna odpowiedzialnosc. Polecat goraco.

Profesjonalne, kompetentne i nowoczesne podejście do pacjenta. Służy radą i poradą. Widać że pieniądz nie odgrywa największej roli. Pani doktor poświęca czasu tyle ile pacjent potrzebuje, traktowanie pacjenta w sposób partnerski. Polecam.