mgr Aleksandra Dopierała

Psycholog, Psycholog dziecięcy

3,9
3,7
3,9

W przypadku leczenia zaburzeń odżywiania fantastyczna terapeutka, miałam wielu wcześniejszych terapeutów a dopiero u Pani Oli wiele spraw się poprawiło i tak to długi i żmudny proces ale dzięki bogatym kompetencją Pani Oli ze spotkania na spotkanie widać progres. Dziękuję

Uwazam p Ole za swietnego specjaliste . Pomogla mi porozumiec sie z synem a synowi pomogla uporac sie z agresja. Bardzo wazne ze syn moj bardzo ja polubil. Na koniec terapii bylo nam smutno. 100% polecam.

Jak dla mnie bardzo dobry specjalista. Dzięki spotkaniom rozwiązaliśmy problem z przedszkolem i atakami złości w domu. Kompetentna i bardzo miła psycholog.

Pani Dopierała jest bardzo dobrym specjalistą. Byłam już u kilku i żaden nie mógł poradzić sobie z dolegliwościami mojej córki. W końcu trafiłam na Panią Dopierałę. Po kilku wizytach było widać znaczące zmiany. Polecam w 100%.

Uważam Panią Ole za świetnego specjalistę. Już po kilku wizytach zauważyłem poprawę w relacjach z moim synem. Teraz cały czas pracuje nad ich udoskonalaniem za co jestem wdzięczny.

Chodziliśmy do tej psycholog z synem dość długo. Poprawy w relacjach z rówieśnikami nie było widać ale pani psycholog mówiła, że to proces. Więc chodziliśmy i płaciliśmy... Efekt żaden a proces trwał. Pani Dopierała jest uprzejma ale jeżeli chodzi o skuteczność to niestety ja jej nie widzę.

Super Specjalistka. Po wizytach z moim dzieckiem nasze życie zmieniło się na PLUS. Nie zapomnę jak się bałam spotkania a jak się czułam po nim - uspokojona i bezpieczna.

Jestem Ojcem 11letniego chłopaka z którym nasze relacje stały się "cudowne". Bardzo wiele zawdzięczam Pani Oli. Bardzo fajnie, że mam możliwość podkreślenia naszej współpracy tą wypowiedzią. Szczerze polecam !

Nie mogłam pozbierać się po rozwaleniu się mojego związku, ale dzięki terapii z panią Olą udało mi się wszystko sobie poukładać. Jestem teraz inna kobietą. Polecam.

Nie mogłam pozbierać się po rozwaleniu się mojego związku, ale dzięki
terapii z panią Olą udało mi się wszystko sobie poukładać. Jestem teraz
inna kobietą. Polecam.

Byłam u Pani Aleksandry ze swoją córką. Od pierwszego spotkania moja Ania bardzo ją polubiła. Kilka spotkań wystarczyło by nasz problem zniknął. Polecam.