Trafiłam do Pani Magister z polecenia mojego neurochirurga i tak jak mówił -fachowość i wiedza w 100%.Rewelacyjna.Była to moja ostatnia deska ratunku ponieważ groził mi zabieg. Dzieki pomocy Pani Oli udało się go uniknąć.Ciągle powracające dolegliwości bólowe zniknęły , co było moją udręką od ostatnich dwóch lat.Jestem pod jej wrazeniem,bardzo ciepła,miła i fachowa osoba.Bardzo dokładnie i przystępnie wytłumaczyła mi moją chorobę pleców oraz jak będzie wyglądała moja rehabilitacja.Oby więcej takich fachowców.

Profesjonalna, kompetentna, posiada szeroką wiedze i doświadczenie, jednocześnie życzliwa i bardzo miła.Dzięki rehabilitacji z Panią Olą wracam do sprawności po operacji kręgosłupa. Odpowiednio dobiera trudnosc ćwiczeń i ich ilość do możliwości pacjenta. Uczy także jak w codziennych czynnościach życiowych dbac o kręgosłup.

Wciąż poszukujesz "Fizjoterapeuta "?

Specjalistyczny Gabinet Lekarski, Warszawa, ul. Targowa 71a/1 tel 22 618 95 93
Kazury 2a lok. 31