dr n. med. Aleksandra Fedorowska

Pani doktor bardzo kompetentna, zyczliwa, spokojnie tlumaczy kazda watpliwosc pacjenta. Poswieca odpowiednia ilosc czasu, badanie przeprowadzone w rekawiczkach,co bardzo sie chwali- dbalosc o zdrowie pacjenta:) Polecam!

Pani Doktor to wspaniała osoba i bardzo dobry lekarz. W lutym usuwała mi dosyć dużego guza z twarzy, teraz po 5 miesiącach blizna jest prawie niewidoczna. Poza tym Pani Doktor była dla mnie zawsze miła, serdeczna, nawet po wykonanej operacji odwiozła mnie do domu. Polecam tę Panią Doktor - Małgorzata

Pani doktor ma juz swoje lata, całe zycie była chirurgiem ogólnym a tu nagle bierze się za proktologie o ktorej pojecie ma marne. Podejście do pacjenta fatalne, miałam wrażenie ze robi wszystko z łaski i do tego bolesnie.

Nie rozumiem powyższej opinii, mnie Pani doktor wyleczyła sprawnie, była bardzo uprzejma i zawsze przyjmowała mnie szybko. Udzielała także wyczerpujących informacji nt. moich dolegliwości. Użytkowniku forum który dodałeś post powyżej, pisze się pacjentów a nie pacjętów. Pozdrawiam wszystkich tylko nie ciebie. POLECAM TĘ PANIĄ DOKTOR :-))))

konował pierwsza klasa,jet to lekarz proktolog który na prokyologi nie zna się wogle,badanie odbytu chorror ból upkorzenie ,niepotrafi postawić diagnozy poprostu mam wrażenie że nieskończyła jakiej kolwiek szkołyo medycynie niewspomne.odradzam odradzam

Szczerze odradzam panią doktor. Do pracy przychodzi obowiązkowo spóźniona (przy mojej ostatniej wizycie u niej spóźniła się 48 min. a przecież 20 zajeło jej przebranie się czyli ponad 1 opóźnienia w przyjmowaniu pacjętów). Do tego jak wejdzie się do gabinetu ona musi ze 2-3 razy z niego wyjść. Ale co do samego leczenia. Mnie nie diagnozowała prawie w ogóle. Bolało mnie kolano to wsadziłą mi w szynę i po kłopocie. po zdjęciu jej po 2 tyg. poszedłem do domu już niby zadowolony, ale po 2-3 dniach bólu zrozumiałem, że nie ma wcale poprawy. Kiedy poszedłem do niej znowu...chciała zakuć mnie ponownie w szynę. Nie zgodziłem się i leczę się gdzieś indziej. Gdzie od razu wysłano mnie na RM bo tylko tak można dowiedzieć się co mi jest. Więc jak pani doktor mnie leczyłą? na czuja? Czy przykładając mi miarkę od innych. Naprawdę szkoda gadać. Nie zleciła nawet USG które jest podstawą w takim przypadku jak mój. Ogólnie jeśli nie musicie to nie idźcie.