dr Aleksandra Gabren-Syller

Medycyna estetyczna, Stomatolog

Świetny fachowiec, umie wszystko wytłumaczyć, bardzo kontaktowa i sympatyczna. Ma bardzo pewną rękę i jest estetką, co jest dla mnie ważne bo zęby mi zrobiła jedynki na 100%. Są bardzo ładnie i precyzyjnie wykonane. Pani jest arcymistrzem w swojej sztuce. Odwiedziłem w życiu ze dwudziestu dentystów i ją bym postawił na pierwszym miejscu. Gabinet sterylny, przyjemnie wystrojony, komputer przed fotelem i pani doktor może pokazać wizualizację trójwymiarową co i jak się dzieje z zębami gdy mamy jakiś problem. Ponadto, pani doktor używa narzędzi, z którymi w Polsce się jeszcze nie spotkałem, żeby ktoś używał (chociaż poniektórzy je mieli), a odwiedzałem już najlepsze gabinety w Warszawie. Pani doktor robi zdjęcia przed i po zabiegu i pokazuje efekt na monitorze komputera korzystając z kamery, przy okazji robi zdjęcia do archiwum. Po prostu pani doktor się chce takie rzeczy robić i jest ważne, że umie z tych gadżetów korzystać. Szczerze polecam.

bardzo dobry lekarz, fachowe i indywidualne podejście do pacjenta, bardzo uprzejmy.

Dr Gabren jest najlepszym stomatologiem do jakiego w życiu trafiłem! Do gabinetu trafiłem przez przypadek, znajdując ulotkę w mojej skrzynce. Swoją drogą jest to bardzo dobry pomysł i reklama :) Bolał mnie ząb, a dr Gabren przyjęła mnie bez kolejki. Od razu wiedziała, co trzeba zrobić. Już po godzinie zapomniałem o bólu. Gabinet jest bardzo czysty i zadbany, a sprzęt baaaardzo nowoczesny. Naprawdę wszystkim polecam!

Gabinet bardzo czysty i zadbany, a przede wszystkim nowoczesny, co przyciąga uwagę. Czekając na wizytę można obejrzeć film lub poczytać gazetę. Pani doktor jest naprawdę świetnym fachowcem, zawsze miła i uśmiechnięta, umila czas pacjentom. Czas pobytu na fotelu nie jest długi, ponieważ doktor jest profesjonalistką i nie traci czasu na zbędne bieganie po gabinecie. Pacjenci z bólem przyjmowani się bez kolejki, więc śmiało można się tam udać o każdej porze dnia. Polecam wszystkim tym, którzy boją się dentystów! :)

mam do pani dr pełne zaufanie, ja i moja rodzina leczymy się od wielu lat. gabinet nowoczesny, czysty, wyposażony w pantomogram, zdjęcie zrobione w 30 sekund. są wciąż nowe promocje. Usługi na najwyższym poziomie.

Czysty i nowoczesny gabinet, wyposażony m.in. w pantomogram oraz całą resztę tego sprzętu. Pani doktor otacza się paroma dziewczynami, które zgrabnie trzymają pacjenta in touch z wizytami, informują na dzień przed oraz w wypadku, gdy można się spotkać we wcześniej niedostępnych godzinach. Gabinet wybrałem ze względu na ładną stronę internetową, dogodną dla mnie lokalizację oraz pozytywny feedback na forum gazeta.pl - teraz wiem, że innej pani doktor szukać już nie będę. Pani doktor jest trochę zarozumiała i gadatliwa, ale ogólnie jest dowcipna, delikatna, a co najważniejsze profesjonalna. Zdecydowanie polecam!