lek. dent. Aleksandra Gadomska

jest to lekarka ktora pasjonuje sie swoja praca czyli jest stomatologiem z powolowania polecam 100:

Byłam pacjentka Pani dr Gadomskiej i bardzo żałuje że Pani Dr nie pracuje w tej placówce do której chodziłam, jak narazie to jest najlepszy stomatolog u ktorego byłam , mieszkam niestety w Gdańsku wiec do Gdyni troche nie podrodzę, osobiście polecam

Pani doktór czy ta opinia jest wystawiona przez samą Panią doktór? Ponieważ nick alekgad wskazuje na Panią doktór, pozdrawiam.

Pani Dr jest bardzo miłą i sympatyczną osobą . Bardzo dokładnie i profesjonalnie wykonuje swoją pracę. Troszczy się o każdego pacjenta. Informuje pacjent jak będzie wyglądał zabieg, a także o profilaktyce .Dzięki ustalonym terminom nie trzeba czekać w kolejce.