lekarz Aleksandra Gawlik

Laryngolog

Nie polecam, leczenie tej Pani polega na przepisywaniu antybiotyków, a nie szukaniu przyczyny. Po zabiegu, kiedy problem laryngologiczny powrócił, pani doktor " umyła ręce".

Z Pania doktor miałam już nie raz do czynienia. Prawdziwy lekarz z powołania, ktory do każdego pacjenta podchodzi w pełni profesjonalnie. Polecam!!!

Polecam!!!

Pierwszy raz spotkałem się z tak kompetentnym i ukierunkowanym na chęć pomocy pacjentowi lekarzem. Duuuże pozytywne zaskoczenie!

Pani doktor to wspamniały lekarz i człowiek. Bezinteresowna, z poczuciem humoru, serdeczna.

Rewelacja pod każdym względem. Rzeczowość, zaangażowanie i pełna kompetencja, bazujaca na gruntownej wiedzy i dużym doświadczeniu.

To co napisala moja poprzedniczka jest w 100% prawdziwe. Ja chodze publicznie i jestem bardzo zadowolona na jakosc opieki, inni niech sie ucza!

Bardzo dobra, życzliwa pacjentom Pani doktor. Nie waha się zlecić dodatkowych badań bądź polecić pacjentowi lekarza innej specjalizacji jeżeli zachodzi taka potrzeba, nie uważa się za wszechwiedzącą. Ponadto jest kobietą z klasą o wysokiej kulturze osobistej. Zdecydowanie polecam.