lek. dent. Aleksandra Gnyszka

miła pani doktor, ale przede wszystkim zna się na rzeczy. fachowe podejście ale jednocześnie też "ludzkie", wytłumaczy dokładnie co robi, tak, że każdy zrozumie. naprawdę polecam.

100 procent polecam,,,,,, milo, fachowo, bez zarzutow, serdecznie polecam kazdemuu kto szuka dentysty

100 procent polecam,,,,,,
milo,
fachowo,
bez zarzutow,
serdecznie polecam kazdemuu kto szuka dentysty

Świetna Pani stomatolog! Jeżeli ktoś obawia się czy to będzie dobry wybór to z mojego doświadczenia mówię, że tak. POLECAM KAŻDEMU!!!!

Świetny dentysta! Kompleksowo Pani przeprowadziła u mnie leczenie. Dr Gnyszka zna się na rzeczy. Bez strachu można się do niej udać ;)

Pani Gnyszka to świetny stomatolog, miła i kompetentna kobieta. Wybielałem u Pani dr zęby i jestem bardzo zadowolony. Supperancki efekt!

Pani doktor ma naprawdę podejście do dzieci. Przynajmniej moja córka ją bardzo lubi i nie ma większych oporów przed wizytą. polecam

Wszystko w jak najlepszym porządku. Pani doktor zna się na rzeczy. 100 % profesjonalizmu. Polecam :)

Polecam dr Aleksandrę Gnyszkę. Chodzę do doktor z synem. Ostatnio syn miał plombowany ząb. Bał się strasznie, ale dr Aleksandra ma bardzo dobre podejście do dzieci. Syn ją polubił. Leczenie przebiegło prawidłowo, więc polecam.

Wielki pozytyw dla tej Pani! :) Moje dzieci wreszcie nie boją się stomatologa. Naprawdę miła i znająca się na rzeczy Pani Doktor! Polecam!

Bardzo miła i kompetentna Pani! Leczę u niej próchnicę u syna. Wszystko przebiega bez zastrzeżeń. Pani Ola ma bardzo dobry kontakt z dziećmi. No i ogólnie klinika, w której bardzo fajna :)