miła pani doktor, ale przede wszystkim zna się na rzeczy. fachowe podejście ale jednocześnie też "ludzkie", wytłumaczy dokładnie co robi, tak, że każdy zrozumie. naprawdę polecam.

Moja córeczka leczy się u Pani Gnyszki. Kobieta ma naprawdę podejście do dzieci. Przynajmniej moja córka ją bardzo lubi i nie ma większych oporów przed wizytą u Pani doktor. Z tego co wiem Pani ta specjalizuje się głównie w leczeniu zachowawczym, plombach itd. Ja jestem bardzo zadowolona z jej usług i w najbliższym czasie nie mam zamiaru w tej kwestii niczego zmieniać.Polecam!

Świetna Pani stomatolog! Jeżeli ktoś obawia się czy to będzie dobry wybór to z mojego doświadczenia mówię, że tak. POLECAM KAŻDEMU!!!!

Pani Orzechowska to bardzo dobry lekarz i świetna kobieta. Nie dość, że zna się wybitnie na swoim fachu, to jeszcze ma super podejście do dzieci. Idąc tam czuje się pełen komfort, klinika jest przyjazna i baaardzo dobrze wyposażona. Moje dzieci wreszcie panicznie przestały bać się ortodonty. Polecam.

Bardzo miła i kompetentna Pani! Leczę u niej próchnicę u syna. Wszystko przebiega bez zastrzeżeń. Pani Ola ma bardzo dobry kontakt z dziećmi. No i ogólnie klinika, w której bardzo fajna :)

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Pruszków"?

Dental-Design Jaworska
ul. Nowoursynowska 134