dr Aleksandra Gnyszka

Ortodonta

Polecam dr Aleksandrę Gnyszkę. Chodzę do doktor z synem. Ostatnio syn miał plombowany ząb. Bał się strasznie, ale dr Aleksandra ma bardzo dobre podejście do dzieci. Syn ją polubił. Leczenie przebiegło prawidłowo, więc polecam.

Moja córeczka leczy się u Pani Gnyszki. Kobieta ma naprawdę podejście do dzieci. Przynajmniej moja córka ją bardzo lubi i nie ma większych oporów przed wizytą u Pani doktor. Jestem bardzo zadowolona z jej usług i w najbliższym czasie nie mam zamiaru w tej kwestii niczego zmieniać. Polecam!

Pani doktor ma naprawdę podejście do dzieci. Przynajmniej moja córka ją bardzo lubi i nie ma większych oporów przed wizytą. polecam

Wszystko w jak najlepszym porządku. Pani doktor zna się na rzeczy. 100 % profesjonalizmu. Polecam :)

100 procent polecam,,,,,, milo, fachowo, bez zarzutow, serdecznie polecam kazdemuu kto szuka dentysty

100 procent polecam,,,,,,
milo,
fachowo,
bez zarzutow,
serdecznie polecam kazdemuu kto szuka dentysty

Wielki pozytyw dla tej Pani! :) Moje dzieci wreszcie nie boją się stomatologa. Naprawdę miła i znająca się na rzeczy Pani Doktor! Polecam!