dr n. med. Aleksandra Gołębiowska

2,6
2,6
2,8
2,4

DRAMAT! Cała wizyta trwała 7 minut, choć i tak mam wrażenie, że była przeze mnie wydłużona, bo próbowałam pytać, co wyraźnie pani doktor się nie podobało. Diagnoza sprowadziła się do zadania pytania, czy byłam już leczona na dolegliwość, z którą przyszłam. Szybkie wypisanie recepty i pożegnanie. Moja próba zasugerowania, że może przydałyby się jakieś badania skończyła się odesłaniem na wizytę do koleżanki, której pewnie będę musiała zapłacić kolejne 130 zł, za zasugerowanie pójścia na badanie krwi. Pani doktor nie zapomniała jednak zapytać mnie o to, czy przypadkiem nie chciałbym usunąć jakiegoś znamienia, bo tym się właśnie zajmuje. Jestem rozczarowana podejściem do pacjenta, poziomem obsługi oraz ceną. Podsumowując, koszt recepty na lek, który pewnie i tak nie zadziała - bo jak można dobrać lek bez diagnozy - zdecydowanie porażający. Nikomu nie polecam wizyty u tej pani doktor!

To jest lekarz z powołania. Widać, iż pracę lekarza wykonuje z pasją. Duże słowa uznania. Czapki z głowy.

Zdecydowanie odradzam. Pani doktor pobiera opłaty jak za zabieg, gdy inni dermatolodzy wliczają np. odmrażanie brodawek w koszt konsultacji czyli wizyta u niej wychodzi ponad dwa razy drożej. Jako lekarz jest niekompetentna- nie była w stanie doradzić kosmetyków i leków przeciwtrądzikowych, które można używać podczas ciąży. W sprawie ewentualnej szkodliwości na płód kosmetyków do włosów kazała mi iść do alergologa lub ginekologa, mówiąc że w swojej karierze nie miała nigdy takich pytań! Poza tym nie ma czasu dla pacjenta. Ogólnie po wizycie miałam bardzo złe wrażenia i więcej do niej ...

Poza tym nie ma czasu dla pacjenta.
Ogólnie po wizycie miałam bardzo złe wrażenia i więcej do niej na pewno nie pójdę.

Rzeczowa Pani doktor. Pomogła mi bardzo polecam

Rzeczowa Pani doktor. Pomogła mi bardzo polecam

Pani doktor nie ma czasu dla pacjenta. Prace wykonuje na akord. nie interesuje ją problem pacjenta. Nie posiada nawet właściwych recept i wypisuje leki bez zniżki na fundusz. Nie wypisuje zwolnien lekarskich z dnia wizyty u niej uwaza ze sie nie nalezy na jakas tam alergie.