lekarz Aleksandra Hajduk

Byłem u Pani dr Hajduk już kilka razy. Zawsze bardzo miłe podejście do pacjenta a co najważniejsze trafne diagnozy i skuteczne leczenie. Dziękuję i Polecam !!!

Dziękuję i Polecam !!!

Pani doktor bardzo profesjonalna od razu Zrobiła zabieg płukania przepisala antybiotyk wyjaśniła przycZynę. Jedynie co to troszkę nie uprzejma nie uśmiechnięta ale do specjalisty nie idZiemy po uśmiech tylko po pomoc. Polecam.

pani doktor badała mnie sprzętem chyba sprzed pół wieku, po czym wykryła astygmatyzm, nie potwierdzony w żadnych innych badaniach w ciągu następnych lat... więc chyba nie polecam ;p

Pani Doktor bardzo miła, kulturalna, bardzo dobrze dobrała okulary.. Polecam z czystym Sumieniem!

Czekając na wizytę w poczekalni , zadałem sobie trud pytając pacjentów o opinię na temat Pani doktor Hajduk. Wszyscy z którymi rozmawiałem wyrażali się w samych superlatywach.Te opinie spowodowały , że wybrałem właśnie tego lekarza. Dziwią mnie krzywdzące wpisy na tym forum , nie poparte żadnymi konkretami.Niektórzy frustraci ,myśląc ,że są anonimowi uważają ,że mogą wylewać swój jad nienawiści bezkarnie. No cóż takie mamy społeczeństwo.W pełni polecam panią doktor Hajduk, jako kompetentnego i miłego lekarza. Artur.

pan doktor nieuprzejma nie potrafiła dobrać odpowiednich okularów do mojej skomplikowanej wady wzroku nie polecam

BARDZO KOMPETENTNA PANI DOKTOR,SYMPATYCZNA,GRZECZNA,ZAWSZE UŚMICHNIĘTA

BARDZO KOMPETENTNA PANI DOKTOR,SYMPATYCZNA,GRZECZNA,ZAWSZE UŚMICHNIĘTA

bardzo nieuprzejma!!! Nikomu nie polecam!!!

bardzo nieuprzejma!!! Nikomu nie polecam!!!