dr Aleksandra Jagielskadr Aleksandra Jagielska - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2zdjęcie #3zdjęcie #4zdjęcie #5zdjęcie #6zdjęcie #7

dr Aleksandra Jagielska

Dermatolog, Medycyna estetyczna

Dr Aleksandra Jagielska lekarz dermatolog, absolwentka Warszawskiej Akademii Medycznej i Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej przy Polskim Towarzystwie Lekarskim.

Od ...

Od 2001 roku pracowała w Klinice Chirurgii Plastycznej Dr Sankowskiego. Obecnie doktor prowadzi swoją klinikę STHETIC, która powstała z pasji i wieloletniej pracy dr Aleksandry Jagielskiej, doświadczonego lekarza praktyka jak i międzynarodowego eksperta i wykładowcy w dziedzinie medycyny estetycznej.

Jest ekspertem dla wielu firm z branży dermatologii i Medycyny Estetycznej jak np. Amis, Anteis, Allergan, Avon, Croma Pharma, Promoitalia, Santa Angelica, Palomar Medical, Yal Art, SBS-MED, Vichy, Fenice, Lierac.

Jest członkiem wielu towarzystw naukowych krajowych i międzynarodowych takich jak:
– Stowarzyszenie Lekarzy Dermatologów Estetycznych,
– Polskie Towarzystwo Dermatologiczne,
– Polskie Towarzystwo Medycyny Estetycznej i Antiaging,
– World Society Interdisciplinary Anti-Aging Medicine
– Union Internationale de Medicine Esthetique

Jest trenerem technik zabiegowych dla lekarzy zarówno w kraju jak i zagranicą.

Jest międzynarodowym wykładowcą na światowych kongresach medycyny i dermatologii estetycznej np. IMCAS I EMAA Paryż, AMWC Monte Carlo, CROMA ACADEMY Wiedeń, SICAAMS Genewa, FACE2FACE Cannes, konferencje Kuwejt , Bukareszt, Kijów.

Publikuje zarówno w prasie fachowej: Dermatologia Estetyczna, Medycyna Estetyczna i Antiaging, Konsyliarz jak i popularnej kobiecej.

Była jednym z ekspertów w pierwszym w Polsce programie reality show kompletnych metamorfoz pacjentek dla Polsat TV „Chcę być piękna”

Występuje jako ekspert w Dzień Dobry TVN, Pytanie na Śniadanie, Polsat Cafe.

Szukając została mi polecona m.in. Pani Jagielska, opinie ma dobre i sama też je potwierdzę. Bardzo dobry specjalista, wie co robi, działa z pasją bo to widać. Jest zaangażowaną i miłą osobą, wzbudza zaufanie. Czasem się ciężko dodzwonić ale to jest drobiazg. Dziękuję i polecam Panią Aleksandrę

Bardzo sumienny i pomocny specjalista. Pani Doktor wszystko wytłumaczy i odpowie na każde nurtujące pytanie. Bardzo dobre poczucie estetyczne. Szczerze polecam!

Na prawdę polecam uważam, że warto! Trzeba tylko odpowiednio wcześniej wizytę umówić, szkoda że nie on-line.

Świetny i godny polecenia lekarz. Jestem bardzo zadowolona z każdej wizyty u Pani doktor. Opieka na najwyższym poziomie!!!

Wspaniały lekarz. Leczę się u dr Jagielskiej od 5 lat i jestem bardzo zadowolona z efektów i indywidualnego podejścia do pacjenta. Polecam.

Korzystam z usług medycyny estetycznej i jestem bardzo zadowolono.Dla mnie numer jeden..

przemiła i uprzejma pani doktor.profesjonalna i rzeczowa.

przemiła i uprzejma pani doktor.profesjonalna i rzeczowa.