dr Aleksandra Jastrzębska

3,6
3,6

Bedac na urlopie z powodu bolu postanowilem sie skonsultowac co zrobic z zalozonym wczesniej opatrunkiem w zebie do leczenia kanalowego (podejrzewalem, ze jest nieszczelny). Mialem miec wizyte (juz u siebie) w ciagu 3 dni, ale rozwazalem np. zalozenie nowego opatrunku zeby jakos dotrwac i nie meczyc sie. Rozwazalem i liczylem, ze stomatolog mi doradzi. Bylo teor. kilka opcji, ale bez zadnego kompletnie dialogu zostalem posadzony na fotel i nie majac swiadomosci "co robimy" przeszedlem opracowywanie juz opracowanych kanalow (uslyszalem cos ala "musze tam zajrzec...."). Dowiedzialem sie rowniez ze mam trzy kanaly....o czym wiedzialem doskonale wczesniej i sam to mowilem. Na koniec dostalem rachunek 240 zl. Zupelny brak profesjonalizmu! Gdybym wiedzial to moglbym zrezygnowac (lub nie chciec ingerencji w kanaly), poniewaz nie ma to sensu. Za 3 dni znow bede mial leczenie kanalowe (o czym mowilem) za ktore bede placil za dokladnie te same czynnosci innemu dentyscie (bo i tak trzeba je wykonac) i bedzie to znaczna kwota. Takie sprawy sie z pacjentem uzgadnia, bo nie trzeba byc specjalnie inteligentnym, aby ocenic, ze moze to byc niepozadany koszt. Jestem przekonany, ze bylo to swiadome dzialanie tak, aby "zaskoczyc" mnie i postawic przed faktem dokonanym przy kasie. Radze uwazac i domagac sie informacji co bedzie robione i za ile PRZED siadaniem na fotel!

Bardzo sympatyczna osoba choć nie potrzebnie krytykuje innych stomatologów gdy sama nie jest zbyt precyzyjna a gdy poprosiłem o dopolerowanie pani Ola wyrazila niesympatyczny komentarz i nie poprawiła.z wizyty na wizytę coraz bardziej zniechęca nie przychodzi na umówione terminy zasłaniając się opieka nad dziećmi.To chyba nie jest profesjonalizm?

Pani doktor Ola jest jedyna i najbardziej kompetentna osoba,stomatologiem,do której zawsze bębe miała pełne zaufanie.Mieszkam za granica i będąc w Polsce miałam okazje zmienić kosmetyke wyglądu mojego uzębienia.Trwalo to trochę długo, ale teraz mogę się szeroko uśmiechać.Calym sercem polecam WSZYSTKIM miła uśmiechnięta i pełna zrozumienia Panią doktor Ole.Pani dr.Olu pozdrawia Panią serdecznie i życzę wszystkiego co najlepsze.Malgorzata

Pani doktor jest mila suympatyczna osoba a przy tym bardzo kompetentna.Lecze sie u niej od paru lat tak jak i moja cala rodzina maz corka i syn a moj tata stary czlowiek chce tylko do Pani doktor

Niezwykle sympatyczna i kompetentna osoba. Lecze sie u pani dr pare ladnych lat i nigdy nie zdarzylo sie nic, na co moglabym sie poskarzyc. Goraco polecam!

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Kołobrzeg"?

Armii Krajowej 20c lok.20
Kołobrzeg