lek. dent. Aleksandra Jaworskalek. dent. Aleksandra Jaworska - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2zdjęcie #3zdjęcie #4zdjęcie #5zdjęcie #6

lek. dent. Aleksandra Jaworska

Aleksandra Jaworska jest właścicielem i kierownikiem medycznym kliniki Dental-Design, która stanowi ważne miejsce na medycznej mapie okolic Warszawy. Każdy zatrudniony przez nas specjalista, każdy zakupiony sprzęt, każde rozwiązanie oraz udogodnienie, które wprowadzamy - wszystko to ma dla nas jeden nadrzędny cel: nasza klinika pragnie wyznaczać nowe standardy profesjonalnej opieki stomatologicznej.

O tym, że z troską dbamy o komfort i satysfakcję naszych pacjentów, przekonają się Państwo wjeżdżając już na nasz parking, a następnie wchodząc do przestronnej, klimatyzowanej poczekalni.

Nasz wykwalifikowany personel przeprowadzi z Państwem dokładny wywiad dotyczący zabiegu, wyjaśni wszelkie wątpliwości i zaproponuje indywidualny plan leczenia.

Zabiegi wykonujemy w lupach oraz przy
użyciu mikroskopu - wykorzystywany
przez nas nowoczesny sprzęt zapewnia
precyzję i dokładność leczenia.

Nasza kompleksowa opieka obejmuje praktycznie wszystkie obszary współczesnej opieki stomatologicznej. Doświadczony personel przykłada wszelkich starań, by każdy wykonywany przez nas zabieg był jak najmniej bolesny i aby pacjent podczas jego wykonywania czuł się w pełni komfortowo.

Zajmujemy się nawet najbardziej skomplikowanymi przypadkami, przywracając do zdrowia bardzo uszkodzone zęby. Odtwarzamy funkcje i odbudowujemy anatomiczne kształty zębów, uczymy naszych pacjentów, jak dbać o higienę jamy ustnej i jak sprawić, by leczenie było trwałe.

Zdrowe, piękne zęby zapewniają nie tylko wspaniałe samopoczucie, satysfakcję i komfort, ale są również naturalnym świadectwem tego, jak szanujemy siebie i swój organizm. Dzięki codziennej higienie, wspartej specjalistyczną opieką dentystyczną naszej Kliniki, mogą Państwo być pewni, że śnieżnobiały, nieskrępowany uśmiech będzie towarzyszył Wam przez całe życie.

Nie wiem jak to powiedzieć, ale chyba wystarczy napisać, że dr Jaworska to świetny dentysta. Na prawdę od dziecka miałem stracha przed wizytą w gabinecie, ale wszystko się zmieniło kiedy odwiedziłem dr Jaworską. Bardzo miła, ze świetnym podejściem do pacjenta no i przede wszystkim praktycznie nic nie bolało :). Godna polecenia, to pewne!

Bardzo dobry i solidny stomatolog. Pani Doktor Jaworska jako jedyna podjęła się trudnego leczenia kanałowego mojego zęba. Darzę ją ogromnym zaufaniem, bo wiem jak profesjonalne są jej usługi. Jest bardzo życzliwa i uprzejma. Widać, że pracuje w tym zawodzie długo, ma odpowiednie kwalifikacje i podejście do pacjenta. Polecam serdecznie.

Jak dla mnie jest jedna z najlepszych lekarzy do jakich było mi dane chodzić. Zainteresowanie pacjentem oraz jego wygodą podczas nawet najdrobniejszych zabiegów sprawia, że człowiek nie wychodzi obolały, ale wie, że zrobiono wszystko co dla niego najlepsze. Miłe usposobienie również pomaga tym, którzy mają lekko traumatyczne przeżycia związane z tym nieodłącznym elementem naszego życia :D Także mogę z całą odpowiedzialnością polecić Panią Jaworską jak i cały Dental Design

Z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że Pani Doktor Jaworska to najlepszy stomatolog w całym regionie. Miałam okazje leczyć kanałowo zęba w jej gabinecie i jestem bardzo zadowolona. Zarówno z efektów leczenia, jak i atmosfery jaka panuje w gabinecie. Gorąco polecam.

Do Pani dr Jaworskiej na wizyty chodzę z przyjemnością. Zna się na swojej pracy na prawdę potrafi pomóc. Jakiś czas temu nawet robiła mi leczenie kanałowe i wszystko poszło bez problemów. Lekarz zdecydowanie godny polecenia

Miałam przyjemność być leczona przez P. Aleksandrę Jaworską. To była moja najlepsza wizyta... nic nie bolało...przeprowadzono ze mną rzetelny wywiad moich dolegliwości jamy ustnej. Firma się rozwija bo powstał nowy gabinet na Ursynowie :) Polecam serdecznie

Ja również przyłączam się do wcześniejszych opinii. Pani dr Aleksandra Jaworska to najlepszy stomatolog, jakiego spotkałam (a do czynienia niestety miałam z wieloma). Początkowo leczyłam się w różnych klinikach - w Warszawie, nie będę wymieniała ich nazw. W każdym razie lekarz z pierwszej kliniki stwierdził, że z moim zębem już nic nie da się zrobić, że trzeba go po prostu wyrwać. Poszłam do kolejnej - to samo. Na szczęście w porę udałam się do Dental-Design - do Pani Jaworskiej, ona powiedziała, że wyleczy ten ząb. I faktycznie to zrobiła! Dziś nie mam z nim żadnych problemów. Widać nie każdy lekarz zna się na swoim fachu. Natomiast Pani Aleksandra jest prawdziwym fachowcem. Dla mnie wielki pozytyw.

Świetny lekarz - sympatyczna i bardzo rzeczowa. W jasny sposób wytłumaczyła mi na czym będzie polegało leczenie. Dental Design to nowoczesna klinika, wiem że otworzyli gabinet w nowym miejscu na Ursynowie. Polecam bardzo :)

Najlepszy protetyk w całej Warszawie. Polecam całą klinikę Dental-Design na Ursynowie. Naprawdę wysoki poziom zarówno Pani Jaworskiej jako lekarza jak i standardy kliniki b.wysokie.

Wystawiam bardzo dużego pozytywa, bo się po prostu należy. Miła i kompetentna pani stomatolog. Polecam każdemu.