Bardzo dziękujemy za pomoc, jesteśmy rodzicami nastolatki, która miała silne lęki i bała się chodzić do szkoły, jesteśmy bardzo wdzięczni za pomoc, polecamy wszystkim rodzicom

Miałam lęki, które bardzo utrudniały mi życie, potrzebowałam terapii, która właśnie ukończyłam, czuje się bardzo dobrze, mogłam wrócić do pracy bardzo dziękuje pani doktor za pomoc i polecam, naprawdę warto

Pani psycholog bardzo mi pomogła w budowaniu poczucia własnej wartości i radzeniu sobie z problemami w pracy, bardzo dziękuje i polecam

Polecam bardzo panią Doktor, bardzo mi pomogła, gdy byłam w depresji, teraz mam to już za sobą i jestem bardzo wdzięczna za pomoc

Pani Olu bardzo dziekuje za pomoc w uwolnieniu sie od lęków i pomoc w radzeniu sobie z pierwszymi dniami w przedszkolu mojego synka

Polecam, bardzo ważne wskazówki wychowawcze, świetne podejście do rodziców, psycholog szybko nawiązała kontakt z dzieckiem

Atmosfera pełna bezpieczeństwa, mogłam pracować nad zmianami w swoim życiu a było wcześniej u mnie zle (utrata pracy, choroba dziecka ) dziekuje za pomoc

Nie wiedziałam co chce robić w życiu, nie miałam celu rozstałam sie z partnerem, byłam na życiowym zakręcie. Bardzo dziekuje pani Oli za pomoc

Specjalista godny polecenia pomogla mojej zonie ktora w dzieciństwie przeżyła piekło - była wykorzystywana i miała depresje jesteśmy pani doktor bardzo wdzięczni

Miałam depresje i myśli samobójcze byłam blisko podjęcia próby samobójczej gdyby nie pomoc tej pani psycholog to już by nie było mnie tutaj polecam szczerze