Byłam w bardzo trudnej sytuacji przed rozwodem po przemocy czułam sie bez wartości ale dzięki pani Oli odzyskałam siłe i teraz jest dobrze ułożyłam sobie życie bardzo dziekuje pani Doktor

To najlepszy psycholog dziecięcy nasz syn miał problemy w szkole z dokuczaniem i nie wierzył w siebie pani psycholog bardzo nam pomogła całej rodzinie dziękujemy

Moge z czystym sumieniem polecić panią Doktor przez dwa lata chodziłam na terapie, miałam nerwice lękowa i teraz jestem zdrowa polecam każdemu

Warto dać sobie szanse na lepsze życie a ta psycholog jest bardzo kompetentna i bardzo zaangażowana w pomoc

Polecam rodzicom dzieci, które sie boja moja córka miała rożne lęki i dzięki terapii u pani Aleksandry przestała, jesteśmy szczesliwi

W raciborzu to najlepszy psycholog dla młodzieży nasza 17-letnia córka miała próbę samobójcza i od razu zgłosiliśmy sie pi pomoc i teraz po spotkaniach u pani Oli jest ciesząca sie życiem dziewczyna

Ta terapeutka uratowała nasze małżeństwo wszystkim parom z problemami możemy z "ręka na sercu" polecić

Polecam pani psycholog jest bardzo kompetentna mieliśmy problem z córka miała silne lęki terapia pomogła

Przez kilka miesięcy korzystałam z terapii i pozbyłam się depresji, to jest niesamowite bo na poczatku nie wierzyłam ze to będzie mozliwe naprawde polecam

razem z żoną zapisalismy naszą 8-letnią córkę na terapię do pani psycholog i dzięki jej pomocy dziecko uwolniło się od mutyzmu wybiórczego, choc wcześniej bylismy w poradni psychologiczno-pedagogicznej i prywatnie w Rybniku to nikt nie potrafił sobie poradzić dopiero pani Ola szczerze polecam