mgr Aleksandra Kilen-Zasiecznamgr Aleksandra Kilen-Zasieczna - zdjęcie profilowe

mgr Aleksandra Kilen-Zasieczna

Dietetyk dziecięcy, Dietetyk

Jestem absolwentką Dietetyki na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym oraz Żywienia Człowieka i Konsumpcji w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie.

Jako dietetyk przyjmuję w mojej poradni dietetycznej http://JeszFresh w Warszawie. W ofercie: Zdrowe Diety Odchudzające, Dietetyk Dziecięcy, Dietetyk Online! Dietetyk dla Firm.

Moim pacjentom pomagam wprowadzać prawidłowe nawyki żywieniowe na co dzień. Uczę w jaki sposób samemu wybierać wartościowe produkty i przyrządzać zdrowe, a jednocześnie smaczne i łatwe posiłki dietetyczne.

Z usług poradni JeszFresh.pl i Pani Aleksandry Kilen-Zasiecznej korzystaliśmy wraz z małżonką w ramach oferty dla par. Jest to dietetyk zdecydowanie godny polecenia. Nie tylko z cierpliwością odpowiadała na wszystkie nasze pytania, a było ich sporo, lecz również przepisy które dla nas przygotowała okazały się smaczne i relatywnie łatwe w przygotowaniu. Z tego powodu część z potraw na stałe weszła do naszego jadłospisu i po stopniowym zwiększaniu kaloryczności posiłków wraz z zbliżaniem się końca kuracji udało się ustabilizować wagę na zadowalającym poziomie. Dodatkowym plusem było to, że Pani Aleksandra zgodziła ...

Dodatkowym plusem było to, że Pani Aleksandra zgodziła się przesłać przepisy w formie elektronicznej, dzięki czemu łatwiej było nam wyszukiwać poszczególne dania i komponować diety.

Jedyne do czego można by się przyczepić, ale już naprawdę na siłę to, to iż w dodatkowe przepisy które dostaje się na wizytach kontrolnych nie były podzielone na poszczególne posiłki (śniadanie, pierwsza przekąska, obiad, etc. :).

Była to nasza pierwsza wizyta u dietetyka więc ciężko nam porównać Panią Aleksandrę do innych specjalistów, ale sam fakt, że nie musieliśmy innych szukać zdecydowanie świadczy na jej korzyść :-P

Chciałam dodać: zaangażowanie otwartość umie słuchać szalenie bezpośrednia kultura dyspozycyjna bardzo Jestem dumna i wdzięczna za szanse bycia Jej pacjentką!!

Chciałam dodać:
zaangażowanie
otwartość
umie słuchać
szalenie bezpośrednia
kultura
dyspozycyjna bardzo
Jestem dumna i wdzięczna za szanse bycia Jej pacjentką!!

Serdecznie polecam usługi poradni Jeszfresh. Pani Aleksandra po wnikliwym wywiadzie dostosowała jadłospis do moich "gustów kulinarnych" i okazało się, że to co jem jest bardzo smaczne, wcale nie chodzę głodna, a wprost czuje się dużo lepiej i mam więcej energii. Pani Aleksandra, nawet w tak trudnym przypadku jak ja, wspierała mnie w systematyczności i zachęcała do wytrwałości, bo najtrudniejsze, to wprowadzić nowe zasady. Jednak z pomocą Pani Aleksandry się to udało. POLECAM z całego serca i życzę dalszych sukcesów i Poradni Jeszfresh i jej klientom.

Redakcja serwisu Zdrowie.gazeta.pl dziękuje za pomoc w realizacji materiałów specjalistycznych dotyczących odżywiania osób zdrowych i chorych. Współpraca z panią Olą Kilen-Zasieczną ze względu na jej profesjonalizm i ciepłe, życzliwe podejście to sama przyjemność :) Pozdrawiamy redakcja serwisu Zdrowie.gazeta.pl http://zdrowie.gazeta.pl/Zdrowie/0,0.html

Pozdrawiamy
redakcja serwisu Zdrowie.gazeta.pl http://zdrowie.gazeta.pl/Zdrowie/0,0.html

Bardzo polecam Panią Aleksandrę, która udzieliła mi wielu pomocnych rad, ułożyła jadłospis, pomogła mi zmienić nawyki żywieniowe oraz zrzucić pierwsze kilogramy. Dodatkowo na wizytach panuje na prawdę miła atmosfera.

Do Pani Aleksandry trafilem kilka tygodni po rzuceniu papierosow z galopujacym apetytem. bylo profesjonalnie i merytorycznie. Urok osobisty gratis.

Bardzo polecam. Pani Aleksandra rewelacyjnie podeszła do małego pacjetna :-) synek powoli, ale sukcesywnie przekonuje się do zdrowego żywienia.

W życiu stosowałam wiele diet, niestety zawsze wracał efekt jojo. Dzięki wizytom w Poradni JeszFresz nauczyłam się zdrowo odżywiać . Ciekawie skomponowana i dobrze dobrana dieta pod wzgledem tego co mogę jeść i co lubię. Jednocześnie entuzjazm w rozmowie i chęć dzielenia się wiedzą to wszystko sprawia, że Pani Ola jest doskonałą dietetyczką którą gorąco polecam. Irena

Irena

Pani Aleksandra jest wielka !!!!!!!!!!!!!!wspaniały i sympatyczny dietetyk.Wiele mi pomogła-przywróciła mi sens życia .Mozna z nią o wszystkim porozmawiać-doradzi.Schudłam juz 18 kg.ZAPRASZAM i polecam wszystkim nasza Pania OLENKĘ.Buziaczki

Miła i kompetentna pani dietetyk, wyjaśnia przystepnie zasady diety, odpowiada na nurtujące pytania.Dzięki wizytom w poradni zmieniłam mój sposób myślenia i bez szczególnych wyrzeczeń stosuję zaleconą dietę, czuję się swietnie.