mgr Aleksandra Kilen-Zasiecznamgr Aleksandra Kilen-Zasieczna - zdjęcie profilowe

mgr Aleksandra Kilen-Zasieczna

Dietetyk dziecięcy, Dietetyk

Jestem absolwentką Dietetyki na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym oraz Żywienia Człowieka i Konsumpcji w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie.

Jako dietetyk przyjmuję w mojej poradni dietetycznej http://JeszFresh w Warszawie. W ofercie: Zdrowe Diety Odchudzające, Dietetyk Dziecięcy, Dietetyk Online! Dietetyk dla Firm.

Moim pacjentom pomagam wprowadzać prawidłowe nawyki żywieniowe na co dzień. Uczę w jaki sposób samemu wybierać wartościowe produkty i przyrządzać zdrowe, a jednocześnie smaczne i łatwe posiłki dietetyczne.

Po kilku wizytach i przestrzeganiu podanych wcześniej zaleceń udało mi sie stracić ok.5 kg. Moze nie jest to dużo, ale samopoczucie psychiczne a przede wszystim fizyczne jest dużo lepsze. szczerze polecam!

Pani Ola jest profesjonalistką. Świetnie tłumaczy i w jasny sposób przedstawia zasady zdrowego odżywiania. Polecam gorąco !!!

Polecam poradnie dietetyczną JeszFresh. Pani Aleksandra to bardzo profesjonalny specjalista. Na tej diecie naprawdę można schudnąć. Kameralna atmosfera sprzyja także zabiegom kosmetycznym, można się załkowicie zrelaksować

Polecam poradnię dietetyczną JeszFresh - kompleksowa pomoc w odchudzaniu - Pani dietetyk wyjaśniła jakie błędy popełniam, nauczyła jak je wyeliminować oraz ułożyła fajną dietę; Pani kosmetolog pomogła w walce z cellulitem i pomogła mi się zrelaksować - mimo braku urlopu mogłam poczuć się wypoczęta :)