lekarz Aleksandra Kopaczewska-Kwiatkowska

Świetna Pani doktor z niesamowitym podejściem do dzieci. Sprawiła, że syn który panicznie boi się lekarzy pozwolił się zbadać bez płaczu. Pani wszystko wyjaśniła i odpowiedziała na wszystkie pytania. Polecam!

Godna polecenia Pani Doktor. Bardzo kompleksowo podchodzi do pacjenta. Ma niesamowite podejście do dzieci i chętnie je przyjmuje. Już przy ustalaniu terminu Pani Doktor poinstruowała, jak przygotować dziecko do wizyty i przesłała materiały do ćwiczenia. Moja nieśmiała trzyletnia córeczka ma po tej wizycie pozytywne wspomnienia. Zresztą sama wizyta przebiegła w przyjemnej i spokojniej atmosferze. Polecam każdemu

Gorąco polecam, Pani Doktor wszystko super wyjaśnia, bardzo dba o pacjenta

Gorąco polecam, Pani Doktor wszystko super wyjaśnia, bardzo dba o pacjenta

Genialna! Wszystko super wytłumaczone, szybkie terminy i przemiła dla dzieci. Nie mogłam wybrać lepiej, szczerze polecam każdemu takich lekarzy

Ogólnie okulistka nie znająca się na swoim fachu. Źle zdjagnozowana zacma. Słaby sprzęt. Ogólnie opryskliwa i niemiła. Totalna porażka. Ze szczerym sercem nie polecam nikomu takiej specjalistki. Przykro się robi.

Jestem pacjentką Pani Doktor od kilku lat i śmiało mogę powiedzieć, że jest nie tylko świetną Specjalistką, ale również wspaniałą osobą. W trakcie wizyt przeprowadza szczegółowy wywiad i rzetelnie wykonuje wszystkie niezbędne badania (jako pierwszy okulista wykryła u mnie astygmatyzm). Wyczerpująco odpowiada na zadane pytania i informuje o możliwych scenariuszach i dalszych krokach leczenia oraz interesuje się ich przebiegiem (dzięki Niej zdecydowałam się na laserową korektę wzroku, z której jestem bardzo zadowolona). Polecam całym serduszkiem! 😊

Okropna okulistka, niemiła, chytra na pieniądze, robi badania jak zwykły optyk i nic poza tym (zaryzykowałabym nawet stwierdzenie, że optyk robi więcej badań nieraz). Więcej gada i plotkuje jak ma okazję niż coś robi, pomaga. Nie szanuje pacjenta zupełnie, niby udaje miłą, ale jak przyjdzie co do czego to pokazuje jaka jest naprawdę. Nie umie dobrać okularów, dobiera za słabe, przez co potem dzieci się męczą. Nie zdaje sobie sprawy, że nie każdy ma pieniędzy jak lodu i możliwość na wymienianie okularów co dwa miesiące, bo pani powie, że ona nie da mocniejszych, bo będzie głowa bolała, kiedy dziecko definitywnie mówi, że są za słabe te przez nią dobrane. A jak wyjdzie coś w badaniach nie tak, to umywa ręce i każe iść na kolejne badania, mówiąc jakieś banały zamiast szczegółowego wytłumaczenia sytuacji. Nie przedstawia żadnej analizy badań, nie da nawet kartki z tym jak badania wyszły. Podchodzi pretensjonalnie do pacjenta, jakby to ona musiała zapłacić te 170 zł za wizytę, a nie pacjent (nie przesłyszeli się państwo, ta pani bierze aż 170 zł za wizytę i to za taką obsługę). Mojemu synowi o niebo lepiej okulary dobrał optyk, ta pani tylko wzięła pieniądze, źle dobrała okulary, które leżą na dnie szafy i tyle by było z jej pomocy. Jeżeli szukają państwo okularów albo badania oczu, to polecam jakiegokolwiek optyka i gwarantuje państwu, że zostaną państwo lepiej przebadani niż u tej pani. Okulistka niezmiernie niemiła (mimo że mówiąca miłym tonem głosu, ale niech was to nie zwiedzie), rzuca przytyki w stronę pacjentów, nie umie dobrze zbadać i dobrać okularów. Widać że zależy jej tylko na pieniądzach ludzi, widząc ile ma pacjentów na poczekalni przy wizytach, wypychając ludzi z kroplami na korytarz między badaniami innych pacjentów (w czym sama się gubi nieraz, to akurat śmieszny aspekt wizyty, można się było chociaż trochę pośmiać z założenia tej pani, żeby jak najwięcej pacjentów przyjąć w jak najmniejszym czasie). Kategorycznie odradzam tę okulistkę, jeżeli nie chcecie państwo wyrzucić pieniędzy w błoto, zszargać sobie nerwów i zdrowia

Polecam. Pełny profesjonalizm. Wysoka kultura. Korzystalem z usługi Pani i jestem bardzo zadowolony.

Pani Doktor interesuje się losem pacjenta także przy dalszym leczeniu, szpitalnym itd. Prosi o informowanie o stanie zdrowia, bardzo troskliwa

Wspaniały lekarz! Pani Doktor jest bardzo kompetentna. Zawsze dokładnie wszystko tłumaczy, zarówno podczas badania jak i kwestie dotyczące dalszego leczenia. Do tego niezwykle sympatyczna, bardzo cierpliwa.