lek. dent. Aleksandra Kordasiewicz

znakomita stomatolog, wyleczyła mi zęba którego inni dentyści chcieli wyrwać. Ząb jest odbudowany, wyszlifowany i posłurzy mi jeszcze przez kolejne 20 lat. A myślałam, że nic z tego nie będzie.

Polecam serdecznie Panią Olę, jest jedynym stomatologiem jaki wzbudził zaufanie mojej córeczki. Ma ciepłe i cierpliwe podejście do dzieci i dzięki Pani Oli moje dziecko nie boi się dentysty. Pani Ola nigdy nie odmówiła nam pomocy, nawet w święta. Dziękuje.

Bardzo dobry specjalista, nie wyrywa zęba jak nie trzeba, woli go uratować!

Bardzo dobry specjalista, nie wyrywa zęba jak nie trzeba, woli go uratować!

Przemiła Pani stomat., dokładnie wykonane leczenie, w ramach jednej niskiej cenny leczenie, zdjęcia rtg. Zero bólu i pełen profesjonalizm