lekarz Aleksandra Kościelak

Pani Dr Aleksandra Kościelak należy do nielicznej już grupy lekarzy - internistów, którzy z wielką osobistą kulturą, zrozumieniem i wrodzoną empatią podchodzą do problemów każdego pacjenta, prezentując niezwykle wysoki stopień wiedzy medycznej, doświadczenia, zawodowego profesjonalizmu i rzetelności w analizie każdego przypadku. Z całego serca polecam konsultacje u tego Wybitnego Lekarza - prof. nadzw. dr hab. Mariusz Gizowski

prof. nadzw. dr hab. Mariusz Gizowski

Kompetentna, rzetelna i empatyczna Pani doktor. Zainteresowana pacjentem i jego przypadkiem. Podczas wizyty zawsze wraca do historii badań pacjenta. Szybko i rozsądnie dedukuje czy np. wypisać skierowania na badania, czy kierować do specjalisty i czy wypisać jakieś leki. Przy wypisywaniu recepty wskazuje na interakcje z innymi lekami. Zna się na interpretacji wyników badań: dokładnie przegląda wartości (odnosząc je indywidualnie np do wieku pacjenta), nie patrząc tylko na widełkowe normy laboratorium analitycznego. Wiele wyjaśnia i podaje przy tym swoje argumenty. Mam nawet wrażenie, że dzięki swojej rozległej wiedzy często sama jako ...

Kompetentna, rzetelna i empatyczna Pani doktor.

Zainteresowana pacjentem i jego przypadkiem. Podczas wizyty zawsze wraca do historii badań pacjenta. Szybko i rozsądnie dedukuje czy np. wypisać skierowania na badania, czy kierować do specjalisty i czy wypisać jakieś leki. Przy wypisywaniu recepty wskazuje na interakcje z innymi lekami. Zna się na interpretacji wyników badań: dokładnie przegląda wartości (odnosząc je indywidualnie np do wieku pacjenta), nie patrząc tylko na widełkowe normy laboratorium analitycznego. Wiele wyjaśnia i podaje przy tym swoje argumenty. Mam nawet wrażenie, że dzięki swojej rozległej wiedzy często sama jako lekarz rodzinny jest w stanie bardziej pomóc (oczywiście w ramach swoich możliwości) niż nie jeden specjalista, na którego wizytę można czekać wieki. Z drugiej strony skromnai kulturalna - nigdy nie wchodzi w kompetencje specjalistów. Dodatkowym plusem jest przyjazna atmosfera podczas wizyty.

Pani Doktor zawsze miła, uśmiechnięta i zaangażowana w swoją pracę. Nigdy nie odmawia pomocy i w razie konieczności chętnie kieruje do specjalisty. No i zawsze doradzi gdzie najmniejsze kolejki ;) Polecam!

To najlepszy lekarz internista z jakim miałam do czynienia. Kompetentna- naprawdę. Uważnie słucha pacjenta. Ma dużą wiedzę, jest dobrym diagnostą. Bardzo dobry lekarz - mam pełne zaufanie i szczerze polecam. Niejednokrotnie pomogła zarówno mi jak i mężowi.

Do Pani doktor zgłosiłam się w zaawansowanej ciąży z dolegliwościami, które zostały zbagatelizowane przez ginekologa prowadzącego. Zmartwiona poszukiwałam pomocy, jakiegokolwiek zainteresowania moim stanem. Przez Panią doktor zostałam dokładnie wsłuchana, po zadaniu wielu pytań skierowana na badania i do specjalistów. Dzięki sumienności Pani doktor i wielotorowemu poszukiwaniu by znaleźć przyczynę problemów oraz jak najszybsze rozwiązanie wykryto u mnie kilka dolegliwości m.in. niedoczynność tarczycy oraz niedokrwitość spowodowaną ogromnym brakiem żelaza w organiźmie (hemoglobina wynosiła 10 z tendencją spadkową z 13,5 od początków ciąży więc polecono mi zbadać poziom ferrytyny, który wynosił 5,7 ...

Dzięki sumienności Pani doktor i wielotorowemu poszukiwaniu by znaleźć przyczynę problemów oraz jak najszybsze rozwiązanie wykryto u mnie kilka dolegliwości m.in. niedoczynność tarczycy oraz niedokrwitość spowodowaną ogromnym brakiem żelaza w organiźmie (hemoglobina wynosiła 10 z tendencją spadkową z 13,5 od początków ciąży więc polecono mi zbadać poziom ferrytyny, który wynosił 5,7 przy normie 13-150 --- zapewnie wylądowałabym w końcu w szpitalu albo napadowe duszności by mnie wykończyły zanim bym tam trafiła).

Dzięki ogromnej wiedzy i zainteresowaniu Pani doktor, wszystko co mogłoby wpłynąć negatywnie na rozwój dziecka jest zdiagnozowane i leczone. Serdecznie dziękujemy !!!

Bardzo kompetentna , sympatyczna , słuchająca pacjenta . Trafnie dobrane leczenie , skupiona na pacjencie i jego problemie zawsze wysłucha i wszystko przeanalizuje jeśli jest taka potrzeba skieruje na badania . Jestem bardzo zadowolona Pani Doktor . Polecam

Oceniam bardzo pozytywnie wizyty w zakresie leczenia i porad. Merytoryczność, życzliwość, komunkatywność + uśmiech !

Oceniam bardzo pozytywnie wizyty w zakresie leczenia i porad.
Merytoryczność, życzliwość, komunkatywność + uśmiech !