lekarz Aleksandra Kostyrka

2,4
2,7
2,4
2,5

Pani dermatolog była nie miła. Powiedziała że następnym razem mam zapisać się do innej Pani lekarz,bo ta Pani mnie nie przyjmie ponieważ nie wzięłam historii choroby ze szpitala. Nie polecam. Dodatkowe nerwy Złe podejście do pacjenta

Pani dermatolog była nie miła.
Dodatkowe nerwy
Złe podejście do pacjenta

Pani doktor bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła. Dokładnie obejrzała zmiany skórne, wytłumaczyła co i jak, poleciła maść oraz dała darmowe próbki leku. Uprzejma, dokładna, poświęciła mi tyle czasu ile było trzeba

Po raz pierwszy mój wieloletni problem został potraktowany PROFESJONALNIE !! Pani doktor poświęciła mi sporo czasu i przede wszystkim UWAGI. Tym razem nie mam przepisanych kolejnych maści "a może pomogą". Wywiad genetyczny, zlecone badania dodatkowe. Tym razem szukamy przyczyny a nie tylko zaleczamy skutki. Dziękuję bardzo i SZCZERZE POLECAM!!

Bardzo miła i uprzejma Pani doktor. Byłam dzisiaj na wizycie.Profesjonalne i kompleksowe podejście.Godna polecenia .

Pani doktor, która ani nie ma wiedzy w dziedzinie którą się zajmuje albo po prostu nie chce jej się pracować. Odradzam i będę odradzać. Pech chciał, że trafiłam do pani doktor 2x i za każdym razem czułam, że straciłam grube pieniądze, które płaci się w MEDICUSIE za wizytę. Odradzam odradzam i jeszcze raz odradzam

Szczerze nikomu nie polecam wizyty u tej Pani. Nie dość, ze wizyta trwala zaledwie 5-7 minut, Pani nie potrafila wyjaśnić skąd się wziela moja choroba(wirus) , to na dodatek starala sie w ogromnym stopniu wywyzszac pouczajac mnie i pokazując mi ze to ona jest tu dla mnie a nie ja dla niej. Generalnie wszystko miala w nosie, siedziala na tym swoim krzeselku, cos tam przepisalai nic nie wyjasnila. Mam nadzieje, ze mnie Pani pamięta i zapamięta, bo ja teraz będę wszystkim odradzala wizytę u Pani i wizytę w barze szybkiej obslugi i naciągania klientów czyli w MEDICUSIE. Odradzam stanowczo!

Spóźnia się do pracy, jest nieuprzejma, niezwykle nerwowa. Nie polecam chyba, że nie dostaniecie się do innego lekarza

Długo szukałam w Szczecinie dobrego dermatologa, który zajmie się moją łuszczycą. Po kilku nieudanych próbach pseudo lekarzy faszerujących sterydami trafiłam w końcu do Pani doktor Kostyrki. Przesympatyczna Pani, z dużym doświadczeniem i ludzkim podejściem do człowieka.

Odradzam. Nie polecam, bylem dwa razy i za kazdym razem jej postawa mnie intrygowala. Na mojej ostatniej wizycie na ktorej mialem odebrac recepte na lek z izotretynoina, zdecydowalem po prostu ze wyjde z gabinetu. Ten lek obciaza organizm wszystko wiec chcialem wiedziec, wiec zadawalem duzo pytan. Doktor stwierdzila, ze nie widzi mozliwosci wspolpracy i ze zostawi jakas kartke czy cos, zebym leczenie kontynuowal u innego lekarza. Ta pani to jest lekarz.

Ja również nie zgadzam się opiniami innych pacjentów oczywiście tymi negatywnymi.Ja bardzo długo szukałam odpowiedniego specjalisty..Odsyłana od lekarza do lekarza w końcu trafiłam do Pani doktor Aleksandry.Po dwóch wizytach mójproblem nie istnieje.Pani doktor odrazu dobrała odpowiednie leki nie naciągając mnie na kolejne wizyty.Ma bardzo dobre podejście do pacjenta i każdego traktuje indywidualnie.Poza tym jest przesympatycznym człowiekiem a przecież takich lekarzy Nam właśnie potrzeba.Oby tak dalej Pani doktor.Dziękuję i życzę powodzenia.Wierna pacjentka.