lekarz Aleksandra Kostyrka

Dermatolog

2,7
2,6
2,4

Po raz pierwszy mój wieloletni problem został potraktowany PROFESJONALNIE !! Pani doktor poświęciła mi sporo czasu i przede wszystkim UWAGI. Tym razem nie mam przepisanych kolejnych maści "a może pomogą". Wywiad genetyczny, zlecone badania dodatkowe. Tym razem szukamy przyczyny a nie tylko zaleczamy skutki. Dziękuję bardzo i SZCZERZE POLECAM!!

Bardzo miła i uprzejma Pani doktor. Byłam dzisiaj na wizycie.Profesjonalne i kompleksowe podejście.Godna polecenia .

Pani doktor, która ani nie ma wiedzy w dziedzinie którą się zajmuje albo po prostu nie chce jej się pracować. Odradzam i będę odradzać. Pech chciał, że trafiłam do pani doktor 2x i za każdym razem czułam, że straciłam grube pieniądze, które płaci się w MEDICUSIE za wizytę. Odradzam odradzam i jeszcze raz odradzam

Szczerze nikomu nie polecam wizyty u tej Pani. Nie dość, ze wizyta trwala zaledwie 5-7 minut, Pani nie potrafila wyjaśnić skąd się wziela moja choroba(wirus) , to na dodatek starala sie w ogromnym stopniu wywyzszac pouczajac mnie i pokazując mi ze to ona jest tu dla mnie a nie ja dla niej. Generalnie wszystko miala w nosie, siedziala na tym swoim krzeselku, cos tam przepisalai nic nie wyjasnila. Mam nadzieje, ze mnie Pani pamięta i zapamięta, bo ja teraz będę wszystkim odradzala wizytę u Pani i wizytę w barze szybkiej obslugi i naciągania klientów czyli w MEDICUSIE. Odradzam stanowczo!

Spóźnia się do pracy, jest nieuprzejma, niezwykle nerwowa. Nie polecam chyba, że nie dostaniecie się do innego lekarza

Wciąż poszukujesz "Dermatolog Szczecin"?

ul. Chabrowa 5 Szczecin
70-731 Szczecin