lekarz Aleksandra Kostyrka

Dermatolog

2,7
2,6
2,4

Po raz pierwszy mój wieloletni problem został potraktowany PROFESJONALNIE !! Pani doktor poświęciła mi sporo czasu i przede wszystkim UWAGI. Tym razem nie mam przepisanych kolejnych maści "a może pomogą". Wywiad genetyczny, zlecone badania dodatkowe. Tym razem szukamy przyczyny a nie tylko zaleczamy skutki. Dziękuję bardzo i SZCZERZE POLECAM!!

Szczerze nikomu nie polecam wizyty u tej Pani. Nie dość, ze wizyta trwala zaledwie 5-7 minut, Pani nie potrafila wyjaśnić skąd się wziela moja choroba(wirus) , to na dodatek starala sie w ogromnym stopniu wywyzszac pouczajac mnie i pokazując mi ze to ona jest tu dla mnie a nie ja dla niej. Generalnie wszystko miala w nosie, siedziala na tym swoim krzeselku, cos tam przepisalai nic nie wyjasnila. Mam nadzieje, ze mnie Pani pamięta i zapamięta, bo ja teraz będę wszystkim odradzala wizytę u Pani i wizytę w barze szybkiej obslugi i naciągania klientów czyli w MEDICUSIE. Odradzam stanowczo!

Bardzo miła i uprzejma Pani doktor. Byłam dzisiaj na wizycie.Profesjonalne i kompleksowe podejście.Godna polecenia .

Ja również nie zgadzam się opiniami innych pacjentów oczywiście tymi negatywnymi.Ja bardzo długo szukałam odpowiedniego specjalisty..Odsyłana od lekarza do lekarza w końcu trafiłam do Pani doktor Aleksandry.Po dwóch wizytach mójproblem nie istnieje.Pani doktor odrazu dobrała odpowiednie leki nie naciągając mnie na kolejne wizyty.Ma bardzo dobre podejście do pacjenta i każdego traktuje indywidualnie.Poza tym jest przesympatycznym człowiekiem a przecież takich lekarzy Nam właśnie potrzeba.Oby tak dalej Pani doktor.Dziękuję i życzę powodzenia.Wierna pacjentka.

Długo szukałam w Szczecinie dobrego dermatologa, który zajmie się moją łuszczycą. Po kilku nieudanych próbach pseudo lekarzy faszerujących sterydami trafiłam w końcu do Pani doktor Kostyrki. Przesympatyczna Pani, z dużym doświadczeniem i ludzkim podejściem do człowieka.

Pani doktor, która ani nie ma wiedzy w dziedzinie którą się zajmuje albo po prostu nie chce jej się pracować. Odradzam i będę odradzać. Pech chciał, że trafiłam do pani doktor 2x i za każdym razem czułam, że straciłam grube pieniądze, które płaci się w MEDICUSIE za wizytę. Odradzam odradzam i jeszcze raz odradzam

Nie rozumiem opini innych pacjentów , mogę tylko domyślać się zakompleksienia i małomiasteczkowośći poprzedników wypisujących takie opinie.Podejście Pani doktor wpełni profesjonalne i rzeczowe. PROFESJONALIZM.

Ta Pani jest nie uprzejma nie kompetentna traktuje ludzi jak zło konieczne,nikomu nie polecam wizyty u niej. jest chamska wobec pacjentow. bylam u niej na wizycie w ciazy bo dostalam skazy bialkowej od mleka -jak sie pozniej dowiedzialam od innego lekarza. jak zobaczyla moje plamy stwierdzila gdzie blam wczesniej i nie potrafie zadbac o swoje dziecko podczas ciazy,to ciekawa jest jak zadbam o nie jak przyjdzie na świat !! jest chamska,arogancka,i mysli ze pozjadala wszystkie rozumy!! myslalam ze ja zabije wlasnymi rekoma .. odradzam kazdemu kto by sie wybieral do dermatologa.to babsko jest po prostu okropne !!!

Odradzam. Nie polecam, bylem dwa razy i za kazdym razem jej postawa mnie intrygowala. Na mojej ostatniej wizycie na ktorej mialem odebrac recepte na lek z izotretynoina, zdecydowalem po prostu ze wyjde z gabinetu. Ten lek obciaza organizm wszystko wiec chcialem wiedziec, wiec zadawalem duzo pytan. Doktor stwierdzila, ze nie widzi mozliwosci wspolpracy i ze zostawi jakas kartke czy cos, zebym leczenie kontynuowal u innego lekarza. Ta pani to jest lekarz.

Spóźnia się do pracy, jest nieuprzejma, niezwykle nerwowa. Nie polecam chyba, że nie dostaniecie się do innego lekarza