dr n. med. Aleksandra Kubacka

Anestezjolog

1,5
1,5

Najgorsza wizyta lekarska jaką kiedykolwiek miałem. Dowiedziałem się, że mam straszne nadciśnienie przez "rozwalone nerki" (choć panią nie interesowało to, że biegłem przed wizytą, żeby się nie spóźnić, a przed wyjściem wypiłem kawę), natomiast poleciła mi kupić ciśnieniomierz w jedynym konkretnym sklepie we Wrocławiu. Od tego czasu jestem zupełnie rozstrojony zdrowotnie, non stop mam wrażenie, że coś mi jest choć lekarze mówią, że jest ok. Oczywiście wszystkie opinie "pani doktor" zostały wyśmiane przez lekarzy u których byłem, żeby je zweryfikować. Ta pani zrobiła ze mnie hipochondryka i osobiście odradzam każdemu wizyty u tej pani. No chyba, że chcecie się dowiedzieć, że macie nadciśnienie i musicie kupić ciśnieniomierz na nowowiejskiej (każdemu mówi to samo, mojej koleżance z pracy wcisnęła ten sam kit).

Nie polecam!!! Pani doktor traktuje pacjentów jak maszynki do robienia pieniędzy! Robiłam u Pani doktor badanie na przedłużenie prawa jazdy. Pani doktor wydała mi orzeczenie lekarskie z terminem ważności, pomimo braku jakichkolwiek przeciwwskazań! Tłumaczyła się, że teraz takie są przepisy. Niestety Pani doktor nie zna aktualnej ustawy i powołuje się tylko na odbyte przez nią BARDZO drogie szkolenie, a to twierdzi to jest nie prawda. Mój błąd, że nie chciało mi się składać odwołania, a powinnam. Do samego badania nie mam zastrzeżeń. Jak dla mnie trochę za długo trwało.

Jeśli chcesz cofnąć się w czasie w lata 80-te i poczuć klimat Bareji lub baru z filmu Miś i przypomnieć jak wtedy wyglądała obsługa klienta/pacjenta idź odwiedzić Kubacką - relekit PRL. Takie indywiduum i kuriozum pracuje w prywatnej służbie zdrowia. Masakra

Zdecydowanie nie polecam. Wizyta u tej pani była dla mnie raczej traumatycznym przeżyciem. Nieuprzejma, złośliwa, kompletny brak profesjonalizmu. Radzę omijać szerokim łukiem!