lekarz Aleksandra Kucharczyk

Lekarz rodzinny

Bardzo dobry lekarz!!! Z czystym sumieniem mogę polecić. Kompetentna oraz bardzo miła osoba. Do każdego problemu podchodzi z pełnym zaangażowaniem i w kompleksowy sposób. Ma dużą wiedzę, którą z powodzeniem wykorzystuje w procesie diagnozowania.

Duża wiedza medyczna i doświadczenie praktyczne, dobra pamięć i ciągłe dokształcanie się, duża inteligencja, która pozwala wiedzę wykorzystać w praktyce – to są cechy bardzo dobrego lekarza rodzinnego. Jeśli do tego dodamy wysoką kulturę osobistą, uprzejmość, kompleksowość podejścia, tłumaczenie choroby i leczenia - to mamy lekarza rodzinnego idealnego. Takim właśnie lekarzem jest dr Aleksandra Kucharczyk. Ja od wielu lat leczę się u Pani Doktor, mam do Niej pełne zaufanie i jestem bardzo zadowolony. WARTO ZOSTAĆ JEJ PACJENTEM.

WARTO ZOSTAĆ JEJ PACJENTEM.

Bardzo dobry lekarz, nie lekceważy problemów ze zdrowiem, nie robi problemu ze skierowaniem do specjalisty, dzieci są zawsze dokładnie zbadane i leczone do końca, a nie jak to bywa gdzie indziej "po łebkach" Polecam

Moje wizyty lekarskie polegają na tym, ze opisuję objawy, stawiam sobie sama diagnozę i proszę o recepty, które pani doktor skwapliwie wypisuje.Żenujący brak kompetencji, który zaowocował długotrwałymi pobytami członków mojej rodziny. Trzeba się dopraszać o każde badanie, nigdy z własnej woli nie skierowała nawet na morfologię. moja cierpliwość do tej "lekarki" skończyła się po 6 latach.

moja cierpliwość do tej "lekarki" skończyła się po 6 latach.

pacjentów traktuje instrumentalnie rzadko wysłuchuje,o badania trzeba się prosić

Bardzo dobry lekarz!!! Z czystym sumieniem mogę polecić. Kompetentna oraz bardzo miła osoba. Jest to mój trzeci lakarz internista i najlepszy przy zmianie miejsca zamieszkania bede nadal pacjentką p. dr Kucharczyk

Wyjątkowo miła i kompetentna osoba. Do każdego problemu podchodzi z pełnym zaangażowaniem i w kompleksowy sposób. Ma dużą wiedzę, którą z powodzeniem wykorzystuje. Jej diagnozy są trafne a leczenie skuteczne. Wszyscy w naszej rodzinie są jej pacjentami.