lekarz Aleksandra Łakomska

2,7
2,7

Niezwykle fachowa, niezwykle wyczerpująco odpowiada na zadawane pytania. Zwraca uwagę na zapobieganie chorobom (zwróciła mi uwagę na to, że powinnam zmienić dietę, doradziła jak). Serdecznie polecam

Pani lekarz Łakomska jest niemiła,traktuje pacjenta z góry, jest złośliwa i niekulturalna. Bada pacjenta byle jak, żeby tylko się go pozbyć. Synkowi mojej koleżanki nie wysłuchała zapalenia płuc, zrobił to inny lekarz z tego samego Ośrodka,chyba powinna wrócić na studia albo zmienić zawód.

Pani lekarz Aleksandra Łakomska: opryskliwa, przewrażliwiona na swoim punkcie pani, która już dwa razy spławiła mnie z czteroletnim dzieckiem, bo: już nie ma miejsc na liście a gorączka jest naturalną obroną organizmu, z kolei zieloną wydzielinę z nosa wypłukiwać solą fizjologiczną, a to że podczas wycierania nosa dziecko skarży się na ból za oczami, no cóż dmucha to boli. Jak macie Państwo możliwość, unikać jak ognia!